Koninklijke Gentse Schaakkring Ruy Lopez




KGSRL
  N    Naam                ELO   V/M Club            Ptn  P  Res   S B  

01    De Rycke Tyani      1422  V   LSV-Chesspirant10.0 11
02    D'Haenens Leon         0  M   LSV-Chesspirant 9.0 11
03    Debunne Tibe        1317  M   LSV-Chesspirant 8.0 11
04    Deleu Ellen         1172  V   KGSRL Gent      6.5 11   ---  37.5
05    Malfliet Alexander     0  M   LSV-Chesspirant 6.5 11   ---  35.0
06    Debunne Lasse       1050  M   LSV-Chesspirant 6.0 11   ---  37.0
07    Peeters Alex        1198  M   Bredene         6.0 11   ---  36.5
08    Naessens Wolf       1191  M   LSV-Chesspirant 6.0  9   ---  33.5
09    Victor Julian          0  M   KGSRL Gent      5.5 11
10    Schoonhoven Laura    479  V                   5.0 11   1.0
11    Vander Haeghen Loic    0  M   LSV-Chesspirant 5.0 11   0.0
12    Bonenkamp Maaike       0  V                   4.5 11
13    Pouleyn Floris         0  M   KGSRL Gent      4.0 11   2.0
14    Zeegers Arthur         0  M   KGSRL Gent      4.0 11   1.0
15    Stevens Mathias        0  M   KGSRL Gent      4.0 11   0.0
16    Sampers Dylan          0  M   Veurne          3.0 11
17 F  Karaca Talha           0  M   KGSRL Gent      1.0  1   ---  11.0
18 F  Tuerksoy Enes          0  M   KGSRL Gent      1.0  6   ---   7.0

A = Afwezig
F = Forfait

Ronde 1     04-03-2017
  1  Zeegers Arthur      (   0  ) - De Rycke Tyani      (1422 N)  0-1  
  2  Debunne Tibe        (1317 N) - Tuerksoy Enes       (   0  )  1-0  
  3  Vander Haeghen Loic (   0  ) - Peeters Alex        (1198 N)  1-0  
  4  Deleu Ellen         (1172 N) - D'Haenens Leon      (   0  )  0-1  
  5  Bonenkamp Maaike    (   0  ) - Debunne Lasse       (1050 N)  0-1  
  6  Schoonhoven Laura   ( 479 N) - Stevens Mathias     (   0  )  1-0  
  7  Malfliet Alexander  (   0  ) - Pouleyn Floris      (   0  )  1-0  
  8  Victor Julian       (   0  ) - Sampers Dylan       (   0  )  1-0  
  9  Karaca Talha        (   0  ) -   1 bye
    Naessens Wolf       (1191 N) -  Afwezig      

Ronde 2     04-03-2017
  1  De Rycke Tyani      (1422 N) - Victor Julian       (   0  )  1-0  
  2  Vander Haeghen Loic (   0  ) - Debunne Tibe        (1317 N)  0-1  
  3  Debunne Lasse       (1050 N) - Malfliet Alexander  (   0  )  1-0  
  4  D'Haenens Leon      (   0  ) - Schoonhoven Laura   ( 479 N)  1-0  
  5  Peeters Alex        (1198 N) - Tuerksoy Enes       (   0  )  1-0  
  6  Stevens Mathias     (   0  ) - Deleu Ellen         (1172 N)  0-1  
  7  Pouleyn Floris      (   0  ) - Bonenkamp Maaike    (   0  )  1-0  
  8  Sampers Dylan       (   0  ) - Zeegers Arthur      (   0  )  1-0  
    Naessens Wolf       (1191 N) -  Afwezig      
    Karaca Talha        (   0  ) -  Forfait      

Ronde 3     04-03-2017
  1  Debunne Lasse       (1050 N) - De Rycke Tyani      (1422 N)  0-1  
  2  Debunne Tibe        (1317 N) - D'Haenens Leon      (   0  )  0-1  
  3  Malfliet Alexander  (   0  ) - Peeters Alex        (1198 N)  0-1  
  4  Deleu Ellen         (1172 N) - Vander Haeghen Loic (   0  )  1-0  
  5  Schoonhoven Laura   ( 479 N) - Sampers Dylan       (   0  )  1-0  
  6  Victor Julian       (   0  ) - Pouleyn Floris      (   0  )  1-0  
  7  Tuerksoy Enes       (   0  ) - Naessens Wolf       (1191 N)  0-1  
  8  Zeegers Arthur      (   0  ) - Stevens Mathias     (   0  )  1-0  
  9  Bonenkamp Maaike    (   0  ) -   1 bye
    Karaca Talha        (   0  ) -  Forfait      

Ronde 4     04-03-2017
  1  De Rycke Tyani      (1422 N) - D'Haenens Leon      (   0  )  1-0  
  2  Debunne Tibe        (1317 N) - Debunne Lasse       (1050 N)  1-0  
  3  Peeters Alex        (1198 N) - Schoonhoven Laura   ( 479 N)  1-0  
  4  Victor Julian       (   0  ) - Deleu Ellen         (1172 N)  -  
  5  Naessens Wolf       (1191 N) - Malfliet Alexander  (   0  )  1-0  
  6  Pouleyn Floris      (   0  ) - Zeegers Arthur      (   0  )  1-0  
  7  Bonenkamp Maaike    (   0  ) - Vander Haeghen Loic (   0  )  0-1  
  8  Sampers Dylan       (   0  ) - Tuerksoy Enes       (   0  )  1-0  
  9  Stevens Mathias     (   0  ) -   1 bye
    Karaca Talha        (   0  ) -  Forfait      

Ronde 5     04-03-2017
  1  De Rycke Tyani      (1422 N) - Debunne Tibe        (1317 N)  0-1  
  2  D'Haenens Leon      (   0  ) - Peeters Alex        (1198 N)  1-0  
  3  Deleu Ellen         (1172 N) - Naessens Wolf       (1191 N)  1-0  
  4  Debunne Lasse       (1050 N) - Victor Julian       (   0  )  1-0  
  5  Schoonhoven Laura   ( 479 N) - Pouleyn Floris      (   0  )  1-0  
  6  Vander Haeghen Loic (   0  ) - Sampers Dylan       (   0  )  1-0  
  7  Zeegers Arthur      (   0  ) - Malfliet Alexander  (   0  )  0-1  
  8  Stevens Mathias     (   0  ) - Bonenkamp Maaike    (   0  )  1-0  
  9  Tuerksoy Enes       (   0  ) -   1 bye
    Karaca Talha        (   0  ) -  Forfait      

Ronde 6     04-03-2017
  1  Deleu Ellen         (1172 N) - De Rycke Tyani      (1422 N)  0-1  
  2  Peeters Alex        (1198 N) - Debunne Tibe        (1317 N)  0-1  
  3  D'Haenens Leon      (   0  ) - Vander Haeghen Loic (   0  )  1-0  
  4  Schoonhoven Laura   ( 479 N) - Debunne Lasse       (1050 N)  0-1  
  5  Malfliet Alexander  (   0  ) - Victor Julian       (   0  )  1-0  
  6  Naessens Wolf       (1191 N) - Stevens Mathias     (   0  )  1-0  
  7  Pouleyn Floris      (   0  ) - Sampers Dylan       (   0  )  1-0  
  8  Tuerksoy Enes       (   0  ) - Bonenkamp Maaike    (   0  )  0-1  
  9  Zeegers Arthur      (   0  ) -   1 bye
    Karaca Talha        (   0  ) -  Forfait      

Ronde 7     05-03-2017
  1  Debunne Lasse       (1050 N) - D'Haenens Leon      (   0  )  0-1  
  2  Debunne Tibe        (1317 N) - Deleu Ellen         (1172 N)  1-0  
  3  De Rycke Tyani      (1422 N) - Schoonhoven Laura   ( 479 N)  1-0  
  4  Pouleyn Floris      (   0  ) - Peeters Alex        (1198 N)  0-1  
  5  Vander Haeghen Loic (   0  ) - Malfliet Alexander  (   0  )  0-1  
  6  Victor Julian       (   0  ) - Naessens Wolf       (1191 N)  0-1  
  7  Bonenkamp Maaike    (   0  ) - Zeegers Arthur      (   0  )  1-0  
  8  Stevens Mathias     (   0  ) - Tuerksoy Enes       (   0  )  1-0ff
  9  Sampers Dylan       (   0  ) -   1 bye
    Karaca Talha        (   0  ) -  Forfait      

Ronde 8     05-03-2017
  1  Peeters Alex        (1198 N) - De Rycke Tyani      (1422 N)  0-1  
  2  Naessens Wolf       (1191 N) - Debunne Tibe        (1317 N)  1-0  
  3  Malfliet Alexander  (   0  ) - D'Haenens Leon      (   0  )  -  
  4  Deleu Ellen         (1172 N) - Debunne Lasse       (1050 N)  1-0  
  5  Schoonhoven Laura   ( 479 N) - Vander Haeghen Loic (   0  )  1-0  
  6  Stevens Mathias     (   0  ) - Pouleyn Floris      (   0  )  0-1  
  7  Sampers Dylan       (   0  ) - Bonenkamp Maaike    (   0  )  0-1  
  8  Tuerksoy Enes       (   0  ) - Zeegers Arthur      (   0  )  0-1ff
  9  Victor Julian       (   0  ) -   1 bye
    Karaca Talha        (   0  ) -  Forfait      

Ronde 9     05-03-2017
  1  De Rycke Tyani      (1422 N) - Naessens Wolf       (1191 N)  1-0  
  2  D'Haenens Leon      (   0  ) - Pouleyn Floris      (   0  )  1-0  
  3  Debunne Tibe        (1317 N) - Malfliet Alexander  (   0  )  0-1  
  4  Bonenkamp Maaike    (   0  ) - Deleu Ellen         (1172 N)  -  
  5  Debunne Lasse       (1050 N) - Peeters Alex        (1198 N)  0-1  
  6  Victor Julian       (   0  ) - Schoonhoven Laura   ( 479 N)  1-0  
  7  Vander Haeghen Loic (   0  ) - Zeegers Arthur      (   0  )  0-1  
  8  Sampers Dylan       (   0  ) - Stevens Mathias     (   0  )  0-1  
    Karaca Talha        (   0  ) -  Forfait      
    Tuerksoy Enes       (   0  ) -  Forfait      

Ronde 10     05-03-2017
  1  Malfliet Alexander  (   0  ) - De Rycke Tyani      (1422 N)  0-1  
  2  Naessens Wolf       (1191 N) - D'Haenens Leon      (   0  )  -  
  3  Bonenkamp Maaike    (   0  ) - Debunne Tibe        (1317 N)  0-1  
  4  Peeters Alex        (1198 N) - Deleu Ellen         (1172 N)  -  
  5  Stevens Mathias     (   0  ) - Victor Julian       (   0  )  0-1  
  6  Zeegers Arthur      (   0  ) - Schoonhoven Laura   ( 479 N)  0-1  
  7  Debunne Lasse       (1050 N) - Sampers Dylan       (   0  )  1-0  
  8  Pouleyn Floris      (   0  ) - Vander Haeghen Loic (   0  )  0-1  
    Karaca Talha        (   0  ) -  Forfait      
    Tuerksoy Enes       (   0  ) -  Forfait      

Ronde 11     05-03-2017
  1  De Rycke Tyani      (1422 N) - Bonenkamp Maaike    (   0  )  1-0  
  2  D'Haenens Leon      (   0  ) - Victor Julian       (   0  )  1-0  
  3  Schoonhoven Laura   ( 479 N) - Debunne Tibe        (1317 N)  0-1  
  4  Naessens Wolf       (1191 N) - Peeters Alex        (1198 N)  -  
  5  Deleu Ellen         (1172 N) - Zeegers Arthur      (   0  )  1-0  
  6  Sampers Dylan       (   0  ) - Malfliet Alexander  (   0  )  0-1  
  7  Pouleyn Floris      (   0  ) - Debunne Lasse       (1050 N)  0-1  
  8  Vander Haeghen Loic (   0  ) - Stevens Mathias     (   0  )  1-0  
    Karaca Talha        (   0  ) -  Forfait      
    Tuerksoy Enes       (   0  ) -  Forfait


Eindklassement miniemen