Koninklijke Gentse Schaakkring Ruy Lopez

Home
KGSRL
Toernooi: 43ste Open Internationaal Schaaktoernooi van Gent
Organisator: KGSRL
Plaats: Gent
Type: Zwitsers, Standard
Aantal rondes: 9
Organisator: KGSRL
Arbiter: Marc Bils
Speeltempo: 90 min met incr. 30"
Data: van 20/07/2022 tot 24/07/2022

Elogroep: 2150-2199

Cl. Naam Voornaam                 Geslacht Land EloUsed Titel   Clubnaam            #Part. PtnTot.  Perf    OR Vsch.   ARO
01 Duijker,Rick                  M        NED     2194 FM      De Wijker Toren          8     7.0  2167     -  32.5  1942
02 Palchuk,Andrii                M        UKR     2248 FM      Geen club                8     7.0  2415     -  31.0  2154
03 Dauw,Sterre                   M        BEL     2287 FM      Mechelen                 9     6.5  2175     -  31.0  1998
04 Lammens,Tim                   M        NED     2255 FM      Dr. Max Euwe             8     6.0  2266     -  34.5  2161
05 Froeyman,Helmut               M        BEL     2289 FM      KSK Deurne               9     6.0  2178     -  33.0  2042
06 Balje,Jan                     M        NED     2190         Groninger Comb.          8     6.0  2138     -  30.0  1993
07 Middelhoven,Hein              M        NED     2216         Saende Zaandam           9     6.0  2067     -  28.0  1925
08 Domalchuk-Jonasson,Aleksandr  M        ISL     2244         Geen club                8     6.0  2197     -  27.0  2032
09 Oorebeek,Erwin                M        NED     2191         Wageningen               9     5.5  2052     -  29.5  1968
10 Rechner,Klaus                 M        GER     2255         SV Horrem                9     5.5  2076     -  28.5  1986
11 Hennipman,Rene                M        NED     2183 CM      Saende Zaandam           9     4.0  1806     -  23.0  1788


Elogroep: 2000-2149

Cl. Naam Voornaam                 Geslacht Land EloUsed Titel   Clubnaam            #Part. PtnTot.  Perf    OR Vsch.   ARO
01 Mcmichael,RichardJ            M        ENG     2139 FM      Kings Head               9     6.0  2240     -  34.0  2122
02 DeJong,Jasper                 M        NED     2088 CM      Dr. Max Euwe             9     6.0  2223     -  32.0  2090
03 Pauwels,Xander                M        BEL     2040         Wetteren                 9     6.0  2145     -  32.0  2011
04 Verheyen,Olivier              M        BEL     2114         Dolle Toren Leuven       9     6.0  2123     -  31.0  2000
05 Stone,AndrewM                 M        ENG     2096         Kings Head               8     6.0  2146     -  31.0  1998
06 VanKessel,Wessel              M        BEL     2140         Lommel                   9     6.0  2125     -  31.0  1993
07 Lindam,Ingo                   M        GER     2130         SC Hilchenbach           9     6.0  2120     -  31.0  1992
08 DeHaas,Wouter                 M        NED     2060         Dr. Max Euwe             9     6.0  2047     -  31.0  1904
09 Tomme,Lowie                   M        BEL     2139         Waregem                  9     6.0  2134     -  30.5  2006
10 DeBoer,Rein                   M        NED     2060         Philidor Leeuwarden      9     6.0  2098     -  30.0  1977
11 Goormachtigh,Johan            M        BEL     2128 FM      KGSRL Gent               9     6.0  2036     -  30.0  1885
12 DeVogelaere,Robin             M        BEL     2044         KBSK Brugge              8     6.0  2214     -  27.5  2063
13 Clemens,Adrian                M        NED     2080 FM      Groninger Comb.          9     5.5  2191     -  32.0  2103
14 Stuer,Marc                    M        BEL     2045         Temse                    9     5.5  2121     -  31.0  2011
15 DeBlock,Yordi                 M        BEL     2100         Opwijk                   9     5.5  2130     -  29.5  2050
16 VanDenBosch,Arno              M        BEL     2028         Dolle Toren Leuven       9     5.5  2017     -  29.5  1924
17 Kegels,Pascal                 M        BEL     2081         Temse                    9     5.5  2019     -  28.5  1931
18 Vinke,Maarten                 M        NED     2112         Dr. Max Euwe             9     5.5  2013     -  28.5  1925
19 Schriemer,Oene                M        NED     2027         Philidor Leeuwarden      9     5.5  1911     -  28.5  1835
20 Hulshof,Peter                 M        NED     2134         Groninger Comb.          7     5.5  2102     -  25.5  1989
21 Becx,Cesar                    M        NED     2128 FM      Stukkenjagers            9     5.0  2049     -  30.5  2000
22 Wubben,Marcel                 M        NED     2012         LSG Leiden               9     5.0  2112     -  29.5  2050
23 Eerens,Pim                    M        NED     2079         Roosendaal               9     5.0  2040     -  28.5  1989
24 Torn,Bert                     M        NED     2144         Wageningen               9     5.0  1973     -  28.0  1929
25 Scheermeijer,Paul             M        NED     2029         A┬ĺdam West              9     5.0  1950     -  28.0  1897
26 Leemans,Huub                  M        NED     2021         De Drie Torens           9     5.0  1987     -  27.5  1944
27 Schoffelmeer,Frans            M        NED     2044         Amsterdam West           9     5.0  1975     -  27.5  1920
28 Tack,Frederik                 M        BEL     2130                                  9     5.0  1978     -  27.0  1929
29 Hannaske,Arno                 M        GER     2092         SV Horrem                9     5.0  1915     -  26.5  1864
30 Tolhuizen,Ludo                M        NED     2020         Eindhoven                9     5.0  1835     -  26.0  1784
31 Feelders,Ad                   M        NED     2016         De Drie Torens           9     5.0  1998     -  25.0  1936
32 Dam,Hans                      M        NED     2016         Wageningen               6     4.5  2009     -  26.5  1916
33 VanCoppenolle,Kurt            M        BEL     2121         Sas van Gent             9     4.5  1884     -  26.0  1872
34 Moerman,Thomas                M        BEL     2026         Wetteren                 9     4.0  1873     -  26.0  1912
35 Krygelmans,Johan              M        BEL     2072         KGSRL Gent               4     3.0  2253     -  24.0  2029


Elogroep: 1850-1999

Cl. Naam Voornaam                 Geslacht Land EloUsed Titel   Clubnaam            #Part. PtnTot.  Perf    OR Vsch.   ARO
01 Bulthuis,Jelle                M        NED     1980         Rijswijk                 9     6.0  2185     -  30.0  2038
02 Musabayeva,Diana              F        BEL     1949         LSV-Chesspirant          9     5.5  2092     -  29.5  1990
03 Maes,Tibo                     M        BEL     1963         Wetteren                 9     5.5  2043     -  28.0  1940
04 DeVos,Clemens                 M        NED     1969         Wageningen               9     5.5  2013     -  26.5  1911
05 Pienski,Olaf                  M        GER     1911         SF Leherheide            9     5.0  2052     -  29.0  1988
06 Versporten,Wim                M        BEL     1965         KGSRL Gent               8     5.0  2080     -  27.5  1959
07 DeBlock,Fabio                 M        BEL     1977         Opwijk                   9     5.0  1977     -  26.0  1912
08 Verbeeren,Peter               M        BEL     1996         St.-Niklaas              9     5.0  1988     -  25.5  1927
09 Goudriaan,Tony                M        NED     1912         Rijswijk                 9     5.0  1945     -  25.5  1872
10 DeGeest,Hannes                M        BEL     1949         KGSRL Gent               8     5.0  2029     -  25.0  1962
11 Cuvelier,Annelies             F        BEL     1883         LSV-Chesspirant          9     5.0  1808     -  25.0  1713
12 Spruit,Paul                   M        NED     1993         De Wijker Toren          7     5.0  1977     -  24.0  1837
13 Vreugdenhil,Frans             M        NED     1906         Leithen                  8     5.0  1802     -  18.5  1764
14 DeSaegher,Johan               M        BEL     1884         KGSRL Gent               9     4.5  1834     -  25.0  1777
15 Kloepper,Karl                 M        GER     1894         SV Horrem                9     4.5  1837     -  24.0  1792
16 DeRuiter,Thomas               M        NED     1994         Rijswijk                 8     4.5  1959     -  23.5  1889
17 Mauquoy,Alain                 M        BEL     1942         KGSRL Gent               9     4.5  1841     -  23.0  1814
18 VanNassau,Erik                M        NED     1935         Saende Zaandam           9     4.5  1726     -  23.0  1699
19 VanPelt,Erwin                 M        NED     1929         Staunton/Helpman         9     4.5  1684     -  22.5  1693
20 Dierckens,Sarah               F        BEL     1860         Mechelen                 7     4.5  1795     -  21.5  1756
21 Mulder,Piet                   M        NED     1880         Staunton/Helpman         9     4.5  1809     -  21.5  1743
22 Smaling,Eric                  M        NED     1926         Wageningen               9     4.5  1679     -  21.5  1650
23 Beinroth,Marcel               M        GER     1889         Granschutz               9     4.0  1831     -  24.5  1815
24 Bonoo,Iwan                    M        NED     1935         Amsterdam West           9     4.0  1825     -  24.0  1873
25 Liessens,Tom                  M        BEL     1886         KGSRL Gent               8     4.0  1804     -  23.0  1745
26 Blom,Yeb                      M        NED     1878         Staunton/Helpman         9     4.0  1687     -  22.5  1651
27 VanBunderen,Gert              M        BEL     1856         Hoboken                  8     4.0  1653     -  19.0  1680
28 Hol,Camile                    M        NED     1996         De Wijker Toren          7     3.5  1996     -  24.0  1973
29 Stricker,Dieter               M        GER     1910         Granschutz               9     3.5  1658     -  21.0  1699
30 Eijk,Yuri                     M        NED     1977         Saende Zaandam           5     3.5  2116     -  18.0  2030


Elogroep: 1700-1849

Cl. Naam Voornaam                 Geslacht Land EloUsed Titel   Clubnaam            #Part. PtnTot.  Perf    OR Vsch.   ARO
01 Vincent,Gwijde                M        BEL     1813         KGSRL Gent               9     5.5  2002     -  29.0  1969
02 Steegmans,Pieter              M        BEL     1763         Geel                     9     5.5  2061     -  25.5  1994
03 Zouaghi,Amir                  M        BEL     1840         KGSRL Gent               8     5.0  2022     -  28.0  2105
04 VanDerStap,Harry              M        NED     1830         Rijswijk                 9     5.0  1727     -  23.0  1757
05 Hesselink,Rutger              M        NED     1811         Dr. Max Euwe             9     5.0  1694     -  22.5  1725
06 Jorritsma,Stefan              M        NED     1767         De Wijker Toren          9     5.0  1825     -  21.0  1792
07 Robson,PaulE                  M        ENG     1846         Durham                   7     5.0  1828     -  18.0  1834
08 VanHoecke,Elena               F        BEL     1791         KGSRL Gent               8     5.0  1817     -  18.0  1786
09 Vanhauwaert,Kurt              M        BEL     1708         Landegem                 9     4.5  1875     -  23.5  1895
10 VanParys,Frederik             M        BEL     1830         KGSRL Gent               9     4.5  1786     -  23.5  1852
11 DeFre,Hannes                  M        BEL     1731         KGSRL Gent               9     4.5  1856     -  22.5  1861
12 Rabbers,Daniel                M        NED     1811         Dr. Max Euwe             9     4.5  1683     -  21.5  1705
13 Meissel,Jan                   M        GER     1786         Granschutz               9     4.5  1797     -  20.5  1817
14 VandenAbeele,Xavier           M        BEL     1761         Zugzwang                 9     4.5  1807     -  20.5  1810
15 Devolder,Pieter               M        BEL     1786         KGSRL Gent               9     4.5  1800     -  20.5  1808
16 Dhooge,Servaas                M        BEL     1795         Wetteren                 9     4.5  1808     -  20.0  1815
17 Daday,Csaba                   M        HUN     1725         KGSRL Gent               9     4.5  1721     -  20.0  1718
18 Dhuyvetter,Koen               M        BEL     1730         Wachtebeke               9     4.5  1530     -  18.5  1539
19 DeFre,Walter                  M        BEL     1805         Wetteren                 9     4.0  1645     -  21.0  1811
20 Peeters,Alex                  M        BEL     1769         KOSK Oostende            9     4.0  1811     -  20.5  1859
21 Vanlommel,Maxim               M        BEL     1713         Westerlo                 9     4.0  1654     -  20.5  1681
22 Groenewolt,Jessica            F        NED     1801         Dr. Max Euwe             9     4.0  1702     -  20.0  1739
23 DeSaegher,Victor              M        BEL     1765         KGSRL Gent               9     4.0  1692     -  20.0  1727
24 Meruma,Arie                   M        NED     1715         Nieuw Vennep             9     4.0  1653     -  19.0  1737
25 HoegenDijkhof,Harrald         M        NED     1760         Nieuw Vennep             9     4.0  1456     -  13.5  1489
26 Bunkens,Rudi                  M        BEL     1720         KGSRL Gent               9     3.5  1688     -  19.0  1769


Elogroep: < 1700

Cl. Naam Voornaam                 Geslacht Land EloUsed Titel   Clubnaam            #Part. PtnTot.  Perf    OR Vsch.   ARO
01 Vandenhole,Kobe               M        BEL     1569         Aalst                    9     5.0  1984     -  26.0  2023
02 Vanhoucke,Kobe                M        BEL     1662         KGSRL Gent               9     5.0  1875     -  23.0  1828
03 DeBaets,Christof              M        BEL     1678         Deinze                   9     5.0  1789     -  22.0  1811
04 Dekker,Jos                    M        NED     1607         Heerenveen               9     5.0  1732     -  20.5  1719
05 Cramer,Adrienne               F        NED     1515         ENPS/Quibus              6     5.0  1838     -  14.0  1732
06 Tanghe,Tobias                 M        BEL        0                                  9     4.5  1808     -  21.5  1808
07 Olschewski,Martin             M        GER        0         Geen club                9     4.5  1764     -  19.0  1764
08 VanCoppenolle,Lander          M        BEL     1617         KBSK Brugge              9     4.0  1762     -  22.5  1858
09 DeSmet,Karl                   M        BEL     1432         Brussels Chess Club      9     4.0  1680     -  19.5  1733
10 VanDuijl,Niels                M        NED        0         Wageningen               9     4.0  1702     -  19.0  1738
11 Dhooge,Achiel                 M        BEL     1630         Wetteren                 9     4.0  1607     -  18.0  1633
12 VanDerLinden,Martin           M        NED     1378         Hillegom                 9     4.0  1682     -  17.5  1752
13 Pynket,Seppe                  M        BEL     1365         KGSRL Gent               9     4.0  1668     -  17.5  1746
14 Froeyman,Hugo                 M        BEL     1652         Mechelen                 9     4.0  1576     -  17.0  1670
15 Deloof,Koen                   M        BEL     1671         KGSRL Gent               9     4.0  1570     -  17.0  1612
16 Meignen,Gaetan                M        BEL     1588         KGSRL Gent               9     4.0  1503     -  16.0  1552
17 Kellner,Nikolaus              M        AUT     1613         Austria Wien             9     4.0  1470     -  16.0  1514
18 Phlips,Daan                   M        BEL     1698         KGSRL Gent               5     4.0  1418     -  10.5  1346
19 VanTeijens,Onno               M        NED     1619         Dr. Max Euwe             9     3.5  1789     -  22.0  1882
20 Duijvesteijn,Andre            M        NED     1669         Nieuw Vennep             9     3.5  1737     -  21.0  1893
21 Roelandt,Jesse                M        BEL     1240         Kortrijk                 9     3.5  1559     -  19.0  1780
22 Grant-Ross,Peter              M        ENG     1585         Kings Head               9     3.5  1682     -  18.5  1845
23 Musabayev,Maxim               M        BEL     1558         LSV-Chesspirant          9     3.5  1666     -  18.0  1834
24 Vandekerckhove,Ava            F        BEL     1600         Bredene                  8     3.5  1645     -  18.0  1658
25 Plomp,Mateo                   M        BEL     1512         Mercatel                 8     3.5  1685     -  16.5  1742
26 Hahne,Marcel                  M        NED     1566         Wageningen               9     3.5  1579     -  16.5  1730
27 Bernecker,Hannes              M        GER     1280         Granschutz               9     3.5  1478     -  16.0  1615
28 VanDoorne,Stijn               M        BEL     1497         Landegem                 9     3.5  1460     -  15.0  1550
29 Froeyman,Evelien              F        BEL     1446         Mechelen                 9     3.5  1458     -  14.5  1684
30 VanParys,Dago                 M        BEL     1167         KGSRL Gent               9     3.5  1377     -  11.5  1532
31 Ramon,Joeri                   M        BEL     1353         KBSK Brugge              9     3.5  1451     -  11.0  1549
32 Lameire,Hans                  M        BEL     1440         Deinze                   7     3.5  1455     -   8.5  1672
33 Burssens,Maya                 F        BEL     1358         Mercatel                 9     3.0  1514     -  17.5  1788
34 Cleuren,Thomas                M        BEL     1644         Gentbrugge               8     3.0  1480     -  17.0  1681
35 DeVet,Sylvin                  M        BEL     1556         Westerlo                 9     3.0  1353     -  15.5  1640
36 Huitema,Doeke                 M        NED     1479         Rijswijk                 9     3.0  1492     -  15.5  1626
37 Vanbellingen,Patrick          M        BEL     1589         KGSRL Gent               9     3.0  1368     -  14.5  1590
38 VanDenAbeele,Veerle           F        BEL     1380         KGSRL Gent               8     3.0  1437     -  14.0  1635
39 Nica,Radu-Catalin             M        BEL     1444         Excelsior                9     3.0  1416     -  14.0  1603
40 Rawoens,Jonas                 M        BEL     1411         KGSRL Gent               9     3.0  1399     -  13.5  1697
41 Traest,Alexander              M        BEL     1308         KGSRL Gent               9     3.0  1428     -  13.0  1591
42 Tillieu,Anja                  F        BEL        0         KGSRL Gent               8     3.0  1325     -  13.0  1518
43 Frere,Roel                    M        BEL     1219         Granschutz               8     3.0  1108     -  11.5  1419
44 Dekker,Willem                 M        NED     1437         MSC Den Helder           9     3.0  1282     -  11.0  1599
45 Abramenko,Aleksei             M        BEL        0         KGSRL Gent               8     3.0  1245     -  10.0  1438
46 Huntley,Kevin                 M        ENG     1291         Salisbury                8     3.0  1175     -  10.0  1429
47 Sloan,Cecil                   M        USA     1483         Geen club                7     3.0  1563     -   9.5  1721
48 VanDePerre,Patrick            M        BEL     1654         PVH Antwerpen            7     3.0  1326     -   6.5  1511
49 Traest,Philip                 M        BEL     1445         KGSRL Gent               9     2.5  1434     -  14.5  1656
50 Macdonald,Tristan             M        FRA     1550         Wavre                    6     2.5  1543     -  11.5  1813
51 Morton,AlistairT              M        ENG     1352         Kings Head               8     2.5  1166     -   8.5  1433
52 Vanson,Lotte                  F        BEL      888         KGSRL Gent               9     2.5  1029     -   8.0  1316
53 DeCaluwe,Gerard               M        BEL     1074         KGSRL Gent               8     2.5  1202     -   7.5  1479
54 Roels,Robert                  M        BEL     1268         KGSRL Gent               8     2.5  1115     -   5.5  1340
55 Geysen,Steven                 M        BEL        0                                  5     2.0  1523     -  12.0  1588
56 Plomp,Luka                    M        BEL     1303         Mercatel                 8     2.0  1354     -  11.5  1685
57 Pauwels,Johan                 M        BEL        0         Wetteren                 9     2.0  1287     -  11.0  1507
58 Roos,Maarten                  M        NED     1409         Amsterdam West           9     2.0  1236     -  10.0  1463
59 Minnaert,Bob                  M        BEL     1357         Beveren                  9     2.0  1208     -   9.0  1508
60 Franke,Florian                M        GER      919         Granschutz               8     2.0   958     -   6.0  1426
61 Rommel,Pascal                 M        BEL     1630         Deinze                   3     2.0  1470     -   5.0  1602
62 Kindts,Christelle             F        BEL      896         KGSRL Gent               8     2.0   809     -   5.0  1372
63 VanDerHeijden,Lourens         M        NED     1085         De Wijker Toren          7     1.5  1035     -   5.5  1417
64 Moerman,Axl                   M        BEL     1020         LSV-Chesspirant          9     1.0   899     -   4.0  1330
65 Frere,Kolya                   M        BEL      872         Granschutz               7     0.5   725     -   3.0  1303
66 Stevens,Joel                  M        BEL     1301         KGSRL Gent               0     0.5     0     -   0.5     0


Elogroep: jeugd

Cl. Naam Voornaam                 Geslacht Land EloUsed Titel   Clubnaam            #Part. PtnTot.  Perf    OR Vsch.   ARO
01 Palchuk,Andrii                M        UKR     2248 FM      Geen club                8     7.0  2415     -  31.0  2154
02 Dauw,Sterre                   M        BEL     2287 FM      Mechelen                 9     6.5  2175     -  31.0  1998
03 Domalchuk-Jonasson,Aleksandr  M        ISL     2244         Geen club                8     6.0  2197     -  27.0  2032
04 Musabayeva,Diana              F        BEL     1949         LSV-Chesspirant          9     5.5  2092     -  29.5  1990
05 Zouaghi,Amir                  M        BEL     1840         KGSRL Gent               8     5.0  2022     -  28.0  2105
06 Vandenhole,Kobe               M        BEL     1569         Aalst                    9     5.0  1984     -  26.0  2023
07 Vanhoucke,Kobe                M        BEL     1662         KGSRL Gent               9     5.0  1875     -  23.0  1828
08 Dhooge,Servaas                M        BEL     1795         Wetteren                 9     4.5  1808     -  20.0  1815
09 VanCoppenolle,Lander          M        BEL     1617         KBSK Brugge              9     4.0  1762     -  22.5  1858
10 Peeters,Alex                  M        BEL     1769         KOSK Oostende            9     4.0  1811     -  20.5  1859
11 VanDuijl,Niels                M        NED        0         Wageningen               9     4.0  1702     -  19.0  1738
12 Pynket,Seppe                  M        BEL     1365         KGSRL Gent               9     4.0  1668     -  17.5  1746
13 Froeyman,Hugo                 M        BEL     1652         Mechelen                 9     4.0  1576     -  17.0  1670
14 Phlips,Daan                   M        BEL     1698         KGSRL Gent               5     4.0  1418     -  10.5  1346
15 Roelandt,Jesse                M        BEL     1240         Kortrijk                 9     3.5  1559     -  19.0  1780
16 Musabayev,Maxim               M        BEL     1558         LSV-Chesspirant          9     3.5  1666     -  18.0  1834
17 Plomp,Mateo                   M        BEL     1512         Mercatel                 8     3.5  1685     -  16.5  1742
18 Bernecker,Hannes              M        GER     1280         Granschutz               9     3.5  1478     -  16.0  1615
19 Froeyman,Evelien              F        BEL     1446         Mechelen                 9     3.5  1458     -  14.5  1684
20 VanParys,Dago                 M        BEL     1167         KGSRL Gent               9     3.5  1377     -  11.5  1532
21 Burssens,Maya                 F        BEL     1358         Mercatel                 9     3.0  1514     -  17.5  1788
22 Traest,Alexander              M        BEL     1308         KGSRL Gent               9     3.0  1428     -  13.0  1591
23 Abramenko,Aleksei             M        BEL        0         KGSRL Gent               8     3.0  1245     -  10.0  1438
24 Vanson,Lotte                  F        BEL      888         KGSRL Gent               9     2.5  1029     -   8.0  1316
25 Plomp,Luka                    M        BEL     1303         Mercatel                 8     2.0  1354     -  11.5  1685
26 Moerman,Axl                   M        BEL     1020         LSV-Chesspirant          9     1.0   899     -   4.0  1330
27 Frere,Kolya                   M        BEL      872         Granschutz               7     0.5   725     -   3.0  1303


Elogroep: 55+

Cl. Naam Voornaam                 Geslacht Land EloUsed Titel   Clubnaam            #Part. PtnTot.  Perf    OR Vsch.   ARO
01 Mcmichael,RichardJ            M        ENG     2139 FM      Kings Head               9     6.0  2240     -  34.0  2122
02 Stone,AndrewM                 M        ENG     2096         Kings Head               8     6.0  2146     -  31.0  1998
03 Goormachtigh,Johan            M        BEL     2128 FM      KGSRL Gent               9     6.0  2036     -  30.0  1885
04 Clemens,Adrian                M        NED     2080 FM      Groninger Comb.          9     5.5  2191     -  32.0  2103
05 Stuer,Marc                    M        BEL     2045         Temse                    9     5.5  2121     -  31.0  2011
06 Oorebeek,Erwin                M        NED     2191         Wageningen               9     5.5  2052     -  29.5  1968
07 Rechner,Klaus                 M        GER     2255         SV Horrem                9     5.5  2076     -  28.5  1986
08 Schriemer,Oene                M        NED     2027         Philidor Leeuwarden      9     5.5  1911     -  28.5  1835
09 DeVos,Clemens                 M        NED     1969         Wageningen               9     5.5  2013     -  26.5  1911
10 Becx,Cesar                    M        NED     2128 FM      Stukkenjagers            9     5.0  2049     -  30.5  2000
11 Pienski,Olaf                  M        GER     1911         SF Leherheide            9     5.0  2052     -  29.0  1988
12 Eerens,Pim                    M        NED     2079         Roosendaal               9     5.0  2040     -  28.5  1989
13 Scheermeijer,Paul             M        NED     2029         A┬ĺdam West              9     5.0  1950     -  28.0  1897
14 Versporten,Wim                M        BEL     1965         KGSRL Gent               8     5.0  2080     -  27.5  1959
15 Leemans,Huub                  M        NED     2021         De Drie Torens           9     5.0  1987     -  27.5  1944
16 Schoffelmeer,Frans            M        NED     2044         Amsterdam West           9     5.0  1975     -  27.5  1920
17 Tolhuizen,Ludo                M        NED     2020         Eindhoven                9     5.0  1835     -  26.0  1784
18 Feelders,Ad                   M        NED     2016         De Drie Torens           9     5.0  1998     -  25.0  1936
19 Vreugdenhil,Frans             M        NED     1906         Leithen                  8     5.0  1802     -  18.5  1764
20 Robson,PaulE                  M        ENG     1846         Durham                   7     5.0  1828     -  18.0  1834
21 Cramer,Adrienne               F        NED     1515         ENPS/Quibus              6     5.0  1838     -  14.0  1732
22 Dam,Hans                      M        NED     2016         Wageningen               6     4.5  2009     -  26.5  1916
23 DeSaegher,Johan               M        BEL     1884         KGSRL Gent               9     4.5  1834     -  25.0  1777
24 Kloepper,Karl                 M        GER     1894         SV Horrem                9     4.5  1837     -  24.0  1792
25 Mauquoy,Alain                 M        BEL     1942         KGSRL Gent               9     4.5  1841     -  23.0  1814
26 Mulder,Piet                   M        NED     1880         Staunton/Helpman         9     4.5  1809     -  21.5  1743
27 Smaling,Eric                  M        NED     1926         Wageningen               9     4.5  1679     -  21.5  1650
28 Olschewski,Martin             M        GER        0         Geen club                9     4.5  1764     -  19.0  1764
29 Bonoo,Iwan                    M        NED     1935         Amsterdam West           9     4.0  1825     -  24.0  1873
30 Hennipman,Rene                M        NED     2183 CM      Saende Zaandam           9     4.0  1806     -  23.0  1788
31 Blom,Yeb                      M        NED     1878         Staunton/Helpman         9     4.0  1687     -  22.5  1651
32 DeFre,Walter                  M        BEL     1805         Wetteren                 9     4.0  1645     -  21.0  1811
33 DeSmet,Karl                   M        BEL     1432         Brussels Chess Club      9     4.0  1680     -  19.5  1733
34 Meruma,Arie                   M        NED     1715         Nieuw Vennep             9     4.0  1653     -  19.0  1737
35 VanBunderen,Gert              M        BEL     1856         Hoboken                  8     4.0  1653     -  19.0  1680
36 Dhooge,Achiel                 M        BEL     1630         Wetteren                 9     4.0  1607     -  18.0  1633
37 Stricker,Dieter               M        GER     1910         Granschutz               9     3.5  1658     -  21.0  1699
38 Bunkens,Rudi                  M        BEL     1720         KGSRL Gent               9     3.5  1688     -  19.0  1769
39 Grant-Ross,Peter              M        ENG     1585         Kings Head               9     3.5  1682     -  18.5  1845
40 Hahne,Marcel                  M        NED     1566         Wageningen               9     3.5  1579     -  16.5  1730
41 Krygelmans,Johan              M        BEL     2072         KGSRL Gent               4     3.0  2253     -  24.0  2029
42 DeVet,Sylvin                  M        BEL     1556         Westerlo                 9     3.0  1353     -  15.5  1640
43 Huitema,Doeke                 M        NED     1479         Rijswijk                 9     3.0  1492     -  15.5  1626
44 Vanbellingen,Patrick          M        BEL     1589         KGSRL Gent               9     3.0  1368     -  14.5  1590
45 Nica,Radu-Catalin             M        BEL     1444         Excelsior                9     3.0  1416     -  14.0  1603
46 Dekker,Willem                 M        NED     1437         MSC Den Helder           9     3.0  1282     -  11.0  1599
47 Huntley,Kevin                 M        ENG     1291         Salisbury                8     3.0  1175     -  10.0  1429
48 Sloan,Cecil                   M        USA     1483         Geen club                7     3.0  1563     -   9.5  1721
49 VanDePerre,Patrick            M        BEL     1654         PVH Antwerpen            7     3.0  1326     -   6.5  1511
50 Traest,Philip                 M        BEL     1445         KGSRL Gent               9     2.5  1434     -  14.5  1656
51 Morton,AlistairT              M        ENG     1352         Kings Head               8     2.5  1166     -   8.5  1433
52 DeCaluwe,Gerard               M        BEL     1074         KGSRL Gent               8     2.5  1202     -   7.5  1479
53 Roels,Robert                  M        BEL     1268         KGSRL Gent               8     2.5  1115     -   5.5  1340
54 Roos,Maarten                  M        NED     1409         Amsterdam West           9     2.0  1236     -  10.0  1463
55 Kindts,Christelle             F        BEL      896         KGSRL Gent               8     2.0   809     -   5.0  1372
56 VanDerHeijden,Lourens         M        NED     1085         De Wijker Toren          7     1.5  1035     -   5.5  1417


Elogroep: vrouwen

Cl. Naam Voornaam                 Geslacht Land EloUsed Titel   Clubnaam            #Part. PtnTot.  Perf    OR Vsch.   ARO
01 Musabayeva,Diana              F        BEL     1949         LSV-Chesspirant          9     5.5  2092     -  29.5  1990
02 Cuvelier,Annelies             F        BEL     1883         LSV-Chesspirant          9     5.0  1808     -  25.0  1713
03 VanHoecke,Elena               F        BEL     1791         KGSRL Gent               8     5.0  1817     -  18.0  1786
04 Cramer,Adrienne               F        NED     1515         ENPS/Quibus              6     5.0  1838     -  14.0  1732
05 Dierckens,Sarah               F        BEL     1860         Mechelen                 7     4.5  1795     -  21.5  1756
06 Groenewolt,Jessica            F        NED     1801         Dr. Max Euwe             9     4.0  1702     -  20.0  1739
07 Vandekerckhove,Ava            F        BEL     1600         Bredene                  8     3.5  1645     -  18.0  1658
08 Froeyman,Evelien              F        BEL     1446         Mechelen                 9     3.5  1458     -  14.5  1684
09 Burssens,Maya                 F        BEL     1358         Mercatel                 9     3.0  1514     -  17.5  1788
10 VanDenAbeele,Veerle           F        BEL     1380         KGSRL Gent               8     3.0  1437     -  14.0  1635
11 Tillieu,Anja                  F        BEL        0         KGSRL Gent               8     3.0  1325     -  13.0  1518
12 Vanson,Lotte                  F        BEL      888         KGSRL Gent               9     2.5  1029     -   8.0  1316
13 Kindts,Christelle             F        BEL      896         KGSRL Gent               8     2.0   809     -   5.0  1372


Beste Eloprestatie

Ronde 1: Duijvesteijn, Andre
Ronde 2: Roelandt, Jesse
Ronde 3: Vandenhole, Kobe
Ronde 4: Van Teijens, Onno
Ronde 5: Van Coppenolle, Lander
Ronde 6: Van Der Linden, Martin
Ronde 7: Vanhauwaert, Kurt
Ronde 8: Cramer, Adrienne
Ronde 9: Dekker, Jos

55+ Toernooi

Hoofdprijzen

D. Sadkowski
F. Wolferink
R. Knors
H. Sneppe

Rating -1900

T. Van De Meerakker
G. Van Rij
P. Groot

Rating -1700

R. Balatoni
H. Koedam
F. Vlaeminck

Club met de meeste hoofdclubspelers

Wetteren (7+1)
Dr. Max Euwe (8)

Ploeg met meeste punten met 5 hoofdclubspelers

Dr. Max Euwe (28,5 ptn - De Haas  Wouter, De Jong  Jasper, Lammens  Tim, Vinke  Maarten, Hesselink  Rutger)
KGSRL (28,5 ptn - Van Der Stricht Geert, Goormachtigh Johan, Vincent Gwijde, De Geest Hannes, Van Hoecke Elena)


Winnaar oploswedstrijd

Sim Maerevoet

Blitztoernooi

Sterre Dauw
Amir Zouaghi
Gaetan Maignen

Vierkampen

Vierkamp A:

Wiebke Barbier
Frederik Roels

Vierkamp B:

Johan Devos
Els Baekelandt

Vierkamp C:

Jonathan Cremers
Kobe Vandelanotte

ATS Groep Open Gent

Schaakhuis Ca´ssa vzw - Koninklijke Gentse Schaakkring Ruy Lopez
Abrahamstraat 46, B-9000 Gent
Ondernemingsnummer: 0411.954.149 - RPR Gent

www.kgsrl.be - info@kgsrl.be - caissa@kgsrl.be