Koninklijke Gentse Schaakkring Ruy Lopez

Home
KGSRL
2022

REGLEMENT INDIAN SUMMERTOERNOOI

 

01. Het toernooi wordt gespeeld op zaterdagnamiddagen 24/09, 01/10, 08/10, en 15/10.

 

02. Spelers moeten zich iedere speeldag aanmelden. dit kan tot 14u30 aan de arbitertafel achteraan in de Laurent Watteeuw-zaal.

 

03. Iedere speeldag worden er twee ronden gespeeld.

 

04. Het speeltempo is 45 minuten + 15 seconden per zet vanaf zet 1.

 

05. Paringen gebeuren volgens het Zwitserse systeem.

 

06. Deelnemers kunnen zich tijdens het toernooi nog aanmelden. Het is niet verplicht om alle rondes mee te spelen.

 

07. De laatst gekende FIDE-regels voor rapidschaak zijn van kracht.

 

08. Bij een gelijk aantal punten wordt de volgorde van de eindstand bepaald door volgende scheidingscriteria:

 

  • Onderlinge resultaten
  • Medium – Bucholz
  • Voortschreiding

 

09. Notatie is niet verplicht, maar wordt sterk aanbevolen.

 

10. De resultaten van dit toernooi zullen gebruikt worden om de speelsterkte van niet geklasseerde spelers in te schatten met oog op de reeksindeling van het clubkampioenschap 2022-2023.

Klassement na ronde 4
N     Naam               ELO   V/M  Ptn  P  Res   Win   #Zwa  BC1   S B  
01    Gisser Bert        2000  M    3.0  4
02    Debuck Valere      1933  M    2.0  2   ---    2     1    9.0
03    Van Dorpe Filip    1480  M    2.0  2   ---    2     1    7.0
04    Cleuren Thomas     1513  M    1.5  2   0.5    1     1    7.5  5.75
05    Speybroeck Eric    1683  M    1.5  2   0.5    1     1    7.5  4.75
06    Meignen Gaetan     1670  M    1.0  2   ---    1     1    7.0  4.00
07 A  Van Parys Frederik 1777  M    1.0  2   ---    1     1    7.0  3.50
08    Gjymshana Erik     1601  M    1.0  2   ---    1     1    7.0  3.00
09    De Caluwe Gerard   1150  M    1.0  2   ---    1     1    6.5
10    Burgdorffer Anton  1293  M    1.0  2   ---    1     1    6.0
11 A  Vanson Marc        1916  M    0.5  1   0.5    0     1 
12 A  Van De Kelder Yves 1479  M    0.5  1   0.5    0     0 
13    Cornelis Werner    1351  M    0.0  2   ---    0     1    6.5
14 A  Mauquoy Alain      1972  M    0.0  1   ---    0     1    6.0  2.25
15    Naessens Ruben        0  M    0.0  2   ---    0     1    6.0  1.00
16    Roels Robert       1150  M    0.0  2   ---    0     1    5.0
17 A  Verhaeren Gertjan  2104  M    0.0  0   ---    0     0    6.0
18 A  Resul Kutlu           0  M    0.0  1   ---    0     0    5.0

A = Afwezig
F = Forfait

Ronde 1     24-09-2022
  1  Van Parys Frederik (1777 N) - Gisser Bert        (2000 N)  0-1  
  2  Van De Kelder Yves (1479 N) - Vanson Marc        (1916 N)  ½-½  
    Burgdorffer Anton  (1293 N) -  Afwezig      
    Cleuren Thomas     (1513 N) -  Afwezig      
    Cornelis Werner    (1351 N) -  Afwezig      
    De Caluwe Gerard   (1150 N) -  Afwezig      
    Debuck Valere      (1933 N) -  Afwezig      
    Gjymshana Erik     (1601 N) -  Afwezig      
    Mauquoy Alain      (1972 N) -  Afwezig      
    Meignen Gaetan     (1670 N) -  Afwezig      
    Naessens Ruben     (   0  ) -  Afwezig      
    Resul Kutlu        (   0  ) -  Afwezig      
    Roels Robert       (1150 N) -  Afwezig      
    Speybroeck Eric    (1683 N) -  Afwezig      
    Van Dorpe Filip    (1480 N) -  Afwezig      
    Verhaeren Gertjan  (2104 N) -  Afwezig      

Ronde 2     24-09-2022
  1  Gisser Bert        (2000 N) - Mauquoy Alain      (1972 N)  1-0  
  2  Resul Kutlu        (   0  ) - Van Parys Frederik (1777 N)  0-1  
    Burgdorffer Anton  (1293 N) -  Afwezig      
    Cleuren Thomas     (1513 N) -  Afwezig      
    Cornelis Werner    (1351 N) -  Afwezig      
    De Caluwe Gerard   (1150 N) -  Afwezig      
    Debuck Valere      (1933 N) -  Afwezig      
    Gjymshana Erik     (1601 N) -  Afwezig      
    Meignen Gaetan     (1670 N) -  Afwezig      
    Naessens Ruben     (   0  ) -  Afwezig      
    Roels Robert       (1150 N) -  Afwezig      
    Speybroeck Eric    (1683 N) -  Afwezig      
    Van De Kelder Yves (1479 N) -  Afwezig      
    Van Dorpe Filip    (1480 N) -  Afwezig      
    Vanson Marc        (1916 N) -  Afwezig      
    Verhaeren Gertjan  (2104 N) -  Afwezig      

Ronde 3     01-10-2022
  1  Debuck Valere      (1933 N) - Gisser Bert        (2000 N)  1-0  
  2  Cornelis Werner    (1351 N) - Speybroeck Eric    (1683 N)  0-1  
  3  Meignen Gaetan     (1670 N) - Burgdorffer Anton  (1293 N)  1-0  
  4  Roels Robert       (1150 N) - Gjymshana Erik     (1601 N)  0-1  
  5  Cleuren Thomas     (1513 N) - De Caluwe Gerard   (1150 N)  1-0  
  6  Naessens Ruben     (   0  ) - Van Dorpe Filip    (1480 N)  0-1  
    Mauquoy Alain      (1972 N) -  Afwezig      
    Resul Kutlu        (   0  ) -  Afwezig      
    Van De Kelder Yves (1479 N) -  Afwezig      
    Van Parys Frederik (1777 N) -  Afwezig      
    Vanson Marc        (1916 N) -  Afwezig      
    Verhaeren Gertjan  (2104 N) -  Afwezig      

Ronde 4     01-10-2022
  1  Gisser Bert        (2000 N) - Meignen Gaetan     (1670 N)  1-0  
  2  Gjymshana Erik     (1601 N) - Debuck Valere      (1933 N)  0-1  
  3  Speybroeck Eric    (1683 N) - Cleuren Thomas     (1513 N)  ½-½  
  4  Van Dorpe Filip    (1480 N) - Cornelis Werner    (1351 N)  1-0  
  5  Burgdorffer Anton  (1293 N) - Naessens Ruben     (   0  )  1-0  
  6  De Caluwe Gerard   (1150 N) - Roels Robert       (1150 N)  1-0  
    Mauquoy Alain      (1972 N) -  Afwezig      
    Resul Kutlu        (   0  ) -  Afwezig      
    Van De Kelder Yves (1479 N) -  Afwezig      
    Van Parys Frederik (1777 N) -  Afwezig      
    Vanson Marc        (1916 N) -  Afwezig      
    Verhaeren Gertjan  (2104 N) -  Afwezig      

Indian Summer Toernooi

Schaakhuis Caïssa vzw - Koninklijke Gentse Schaakkring Ruy Lopez
Abrahamstraat 46, B-9000 Gent
Ondernemingsnummer: 0411.954.149 - RPR Gent

www.kgsrl.be - info@kgsrl.be - caissa@kgsrl.be