Belgische
Schaakkalender
RONDE 9: 08 maart 2019
RONDE 8: 16 februari 2019
Eynatten 1 - KGSRL 1 
Kapitein KGSRL 1: Johan Goormachtigh
604 Eynatten
Sporthalle Hauset
Kirchstrasse 97
4730 Hauset

Deurne 1 -  KGSRL 2
Kapitein KGSRL 2: Nouri Zouaghi
124 Deurne
Royal Esso Club
Boekenberglei 232
2100, Deurne
03/3214857

KGSRL 3 - 174 Brasschaat 4
Kapitein KGSRL 3: Etienne Van Leeuwen

KGSRL 4 - 462 Zottegem 3
Kapitein KGSRL 4: Wim Versporten

KGSRL 5 - 301 KOSK 3
Kapitein KGSRL 5: Hans Wagner

KGSRL 6 - 432 Wetteren 3
Kapitein KGSRL 6: Pieter De Volder

KGSRL 7 - 301 KOSK 4
Kapitein KGSRL 6: Gertjan Verhaeren
KGSRL 8 - 475 Aalter 1
Kapitein KGSRL 8: Stefaan Phlips

LSV-Chesspirant 2 - KGSRL 9
Kapitein KGSRL 9: Eric Speybroeck
436 LSV-Chesspirant ploegen 1-2-4-7-8
Jeugd- en sportcomplex
Sportlaan 2
9160 Lokeren

Mechelen 4 - KGSRL 10
Kapitein KGSRL 10: Emilien Petit
114 Mechelen
Busleyden Atheneum - Campus Pitzemburg
Bruul 129
2800 Mechelen

LSV-Chesspirant 4 - KGSRL 11
Kapitein KGSRL 11: Simon Raman
Zie KGSRL 9

KGSRL 12 - 301 KOSK 5
Kapitein KGSRL 12: Vincent Dooms

KGSRL 13 - 207 2Fous Diogène 3
Kapitein KGSRL 13: Werner Cornelis

KGSRL 14 - KGSRL 15
Kapitein KGSRL 14: Steven Luderer
Reeds gespeeld

KGSRL 14 - KGSRL 15
Kapitein KGSRL 15: Veronique Inghelbrecht
Reeds gespeeld

KGSRL 16 - 132 Oude God 4
Kapitein KGSRL 16: Bogdan Oloeriu

Willebroek 1 - KGSRL 17
Kapitein KGSRL 17: Roger Van de Vijver
172 Willebroek
Centrum J.Van Winghe
Captain Tripstraat 33
2830, Willebroek
03/8867572

KGSRL 18 - 475 Aalter 2
Kapitein KGSRL 18: Els Baekelandt

Wachtebeke 6 - KGSRL 19
Kapitein KGSRL 19: Guus Robbe
471 Wachtebeke ronden 2-5-7-9-11
De Zwarte Ruiter
Schoolstraat 3
9185 Wachtebeke (Overslag)
Kalender IC 19-20:
29/09 - 13/10 - 20/10 - 17/11 - 01/12 - 19/01 - 02/02 - 16/02 - 08/03 - 15/03 - 29/03
Reservedata:
15/12 - 09/02 - 03/05

Vragen, opmerkingen, afwezig voor een ronde, reservespeler nodig? > stuur een mailtje.
Info en  online inschrijven
Andrei Tarassiouk wint het 3 Winter Rapid met 7/9 voor Herman Van De Wynkele Herman die strandt op een half puntje.


Alle resultaten
IGM D.H. Fernandez
Spannende eindstrijd in het 42ste Eastman Open, IGM D.H. Fernandez, IGM B. Michiels en IGM A. Mirzoev eindigden gedeeld eerste met 7,5/9. IGM Fernandez wint het toernooi op scheidingspunten.

Ook een gedeelde eerste plaats in het 55+ toernooi. FM Sadkowski haalt het op scheiding van R. Knors.
42   E A S T M A N    O P E N    G E N T
KGSRL
KONINKLIJKE GENTSE SCHAAKKRING RUY LOPEZ
KGSRL gebruikt cookies, door verder gebruik te maken van deze website ga je hiermee akkoord. Lees meer