N Naam R ELO V/M Club Ptn P Res
01 Boudry William 1 2034 M LSV-Chesspirant 6.5 7
02 Vanduyfhuys Daria 1 1887 V KGSRL Gent 5.5 7 0.5 24.5
03 Neisingh Nils 0 1659 M 5.5 7 0.5 23.0
04 Rogge Parcival 0 1537 M LSV-Chesspirant 5.0 7 --- 22.5
05 De Rycke Tyani 0 1644 V LSV-Chesspirant 5.0 7 --- 22.0
06 Vincent Ayla 1 1722 V KGSRL Gent 5.0 7 --- 20.0
07 Smet Lars 0 1511 M Wetteren 5.0 7 --- 18.0
08 De Reese Elias 0 1700 M KGSRL Gent 4.5 7 --- 21.5
09 Vanhoucke Kobe 0 1408 M KGSRL Gent 4.5 7 --- 19.5
10 Van Aken Jelmer 0 1582 M 4.5 7 --- 17.5
11 Bonenkamp Jasper 0 1535 M 4.5 7 --- 15.5 22.0
12 Vanduyfhuys Igor 0 1527 M KGSRL Gent 4.5 7 --- 15.5 20.0
13 Sleypen Maxim 0 1371 M KGSRL Gent 4.0 7 --- 19.0
14 Phlips Daan 0 1361 M KGSRL Gent 4.0 7 --- 18.0 25.5
15 Naessens Wolf 0 1366 M LSV-Chesspirant 4.0 7 --- 18.0 24.0
16 Heymans Berwout 0 1663 M Aalst 4.0 7 --- 17.5
17 Smeets Kobe 0 1350 M 4.0 7 --- 16.5
18 Daels Emma 0 1467 V Tielt 4.0 7 --- 16.0
19 Klein Lucas 0 1450 M 4.0 7 --- 15.0
20 De Fre Hannes 1 1588 M KGSRL Gent 3.5 7 --- 17.0
21 Traest Alexander 0 1199 M KGSRL Gent 3.5 7 --- 16.0
22 Van Manen Siebe 0 1418 M 3.5 7 --- 14.5
23 Van Volsem Merlijn 0 0 M KGSRL Gent 3.5 7 --- 12.0 22.5
24 Condes Alexie Sheen 1 1194 V LSV-Chesspirant 3.5 7 --- 12.0 21.5
25 Schoonhoven Mark 0 1323 M 3.5 7 --- 11.5
26 Pouleyn Floris 0 0 M KGSRL Gent 3.5 7 --- 8.0
27 D'Haenens Leon 0 1435 M LSV-Chesspirant 3.0 7 --- 15.0
28 Quintens Sam 0 0 M KBSK Brugge 3.0 7 --- 13.5
29 Deleu Leen 0 1293 V KGSRL Gent 3.0 7 --- 11.5
30 Wilmsen Thibault 0 1168 M KGSRL Gent 3.0 7 --- 11.0
31 Pynket Seppe 0 0 M KGSRL Gent 3.0 7 --- 10.0
32 Snel Kasper 0 1300 M 3.0 7 --- 9.0
33 Deleu Karen 0 1394 V KGSRL Gent 3.0 7 --- 7.0
34 Ubbink Anouk 0 1300 V 2.5 7 --- 12.5
35 Deleu Ellen 0 1260 V KGSRL Gent 2.5 7 --- 11.5
36 Vanson Jolien 1 1012 V KGSRL Gent 2.5 7 --- 10.5
37 Bosman Jochem 0 1100 M 2.0 7 --- 10.0
38 Kraaijpoel Janne 0 1100 M 2.0 7 --- 9.0
39 Achterberg Jonas 0 1300 M 2.0 7 --- 8.0
40 Jalalijam Ashkan 0 0 M KGSRL Gent 2.0 7 --- 7.0
41 Condes Adam Sean 0 881 M LSV-Chesspirant 2.0 7 --- 3.0
42 Bosman Sietse 0 1100 M 1.0 7 --- 5.0
43 Vanson Lotte 0 919 V KGSRL Gent 1.0 6 --- 4.0
44 Schoonhoven Laura 0 1100 V 1.0 7 --- 1.0
Eindklassement junioren
N Naam R ELO V/M Club Ptn P Res
1 Boudry William 1 2034 M LSV-Chesspirant 6.5 7
2 Vanduyfhuys Daria 1 1887 V KGSRL Gent 5.5 7
3 Vincent Ayla 1 1722 V KGSRL Gent 5.0 7
4 De Fre Hannes 1 1588 M KGSRL Gent 3.5 7 --- 17.0
5 Condes Alexie Sheen 1 1194 V LSV-Chesspirant 3.5 7 --- 12.0
6 Vanson Jolien 1 1012 V KGSRL Gent 2.5 7
Ronde 1 17-02-2018
01 Boudry William (2034 N) - Smeets Kobe (1350 N) 1-0
02 Schoonhoven Mark (1323 N) - Vanduyfhuys Daria (1887 N) 0-1
03 Vincent Ayla (1722 N) - Ubbink Anouk (1300 N) 1-0
04 Snel Kasper (1300 N) - De Reese Elias (1700 N) 0-1
05 Heymans Berwout (1663 N) - Achterberg Jonas (1300 N) 1-0
06 Deleu Leen (1293 N) - Neisingh Nils (1659 N) ½-½
07 De Rycke Tyani (1644 N) - Deleu Ellen (1260 N) 1-0
08 Condes Alexie Sheen (1194 N) - De Fre Hannes (1588 N) 0-1
09 Van Aken Jelmer (1582 N) - Traest Alexander (1199 N) 1-0
10 Wilmsen Thibault (1168 N) - Rogge Parcival (1537 N) 0-1
11 Bonenkamp Jasper (1535 N) - Vanson Jolien (1012 N) ½-½
12 Schoonhoven Laura (1100 N) - Vanduyfhuys Igor (1527 N) 0-1
13 Smet Lars (1511 N) - Kraaijpoel Janne (1100 N) 1-0
14 Vanson Lotte ( 919 N) - Daels Emma (1467 N) 0-1
15 Klein Lucas (1450 N) - Van Volsem Merlijn ( 0 ) 1-0
16 Jalalijam Ashkan ( 0 ) - D'Haenens Leon (1435 N) 0-1
17 Van Manen Siebe (1418 N) - Pynket Seppe ( 0 ) 1-0
18 Bosman Sietse (1100 N) - Vanhoucke Kobe (1408 N) 0-1
19 Deleu Karen (1394 N) - Bosman Jochem (1100 N) 0-1
20 Condes Adam Sean ( 881 N) - Sleypen Maxim (1371 N) 0-1
21 Naessens Wolf (1366 N) - Pouleyn Floris ( 0 ) 1-0
22 Quintens Sam ( 0 ) - Phlips Daan (1361 N) 0-1
Ronde 2 17-02-2018
01 Daels Emma (1467 N) - Boudry William (2034 N) 0-1
02 Vanduyfhuys Daria (1887 N) - Smet Lars (1511 N) 1-0
03 D'Haenens Leon (1435 N) - Vincent Ayla (1722 N) 0-1
04 De Reese Elias (1700 N) - Klein Lucas (1450 N) 1-0
05 Vanhoucke Kobe (1408 N) - Heymans Berwout (1663 N) ½-½
06 Sleypen Maxim (1371 N) - De Rycke Tyani (1644 N) 0-1
07 De Fre Hannes (1588 N) - Van Manen Siebe (1418 N) 1-0
08 Phlips Daan (1361 N) - Van Aken Jelmer (1582 N) 1-0
09 Rogge Parcival (1537 N) - Bosman Jochem (1100 N) 1-0
10 Vanduyfhuys Igor (1527 N) - Naessens Wolf (1366 N) 0-1
11 Neisingh Nils (1659 N) - Bonenkamp Jasper (1535 N) 1-0
12 Vanson Jolien (1012 N) - Deleu Leen (1293 N) 0-1
13 Kraaijpoel Janne (1100 N) - Deleu Karen (1394 N) 1-0
14 Smeets Kobe (1350 N) - Wilmsen Thibault (1168 N) 1-0
15 Van Volsem Merlijn ( 0 ) - Schoonhoven Mark (1323 N) 1-0
16 Ubbink Anouk (1300 N) - Condes Adam Sean ( 881 N) 1-0
17 Pynket Seppe ( 0 ) - Snel Kasper (1300 N) 1-0
18 Achterberg Jonas (1300 N) - Jalalijam Ashkan ( 0 ) 1-0
19 Deleu Ellen (1260 N) - Schoonhoven Laura (1100 N) 1-0
20 Traest Alexander (1199 N) - Bosman Sietse (1100 N) 1-0
21 Pouleyn Floris ( 0 ) - Condes Alexie Sheen (1194 N) 0-1
22 Quintens Sam ( 0 ) - 1 bye
Vanson Lotte ( 919 N) - Afwezig
Ronde 3 17-02-2018
01 Boudry William (2034 N) - De Fre Hannes (1588 N) 1-0
02 De Rycke Tyani (1644 N) - Vanduyfhuys Daria (1887 N) 0-1
03 Vincent Ayla (1722 N) - Rogge Parcival (1537 N) 0-1
04 Naessens Wolf (1366 N) - De Reese Elias (1700 N) 0-1
05 Heymans Berwout (1663 N) - Phlips Daan (1361 N) 1-0
06 Deleu Leen (1293 N) - Vanhoucke Kobe (1408 N) 0-1
07 Vanduyfhuys Igor (1527 N) - Neisingh Nils (1659 N) 0-1
08 Van Aken Jelmer (1582 N) - Deleu Ellen (1260 N) 1-0
09 Smet Lars (1511 N) - Achterberg Jonas (1300 N) 1-0
10 Traest Alexander (1199 N) - Daels Emma (1467 N) 1-0
11 Klein Lucas (1450 N) - Pynket Seppe ( 0 ) 1-0
12 Kraaijpoel Janne (1100 N) - D'Haenens Leon (1435 N) 0-1
13 Van Manen Siebe (1418 N) - Van Volsem Merlijn ( 0 ) 1-0
14 Bosman Jochem (1100 N) - Sleypen Maxim (1371 N) 0-1
15 Condes Alexie Sheen (1194 N) - Smeets Kobe (1350 N) 0-1
16 Ubbink Anouk (1300 N) - Quintens Sam ( 0 ) ½-½
17 Bonenkamp Jasper (1535 N) - Deleu Karen (1394 N) 1-0
18 Schoonhoven Mark (1323 N) - Vanson Jolien (1012 N) 1-0
19 Snel Kasper (1300 N) - Vanson Lotte ( 919 N) 1-0
20 Wilmsen Thibault (1168 N) - Condes Adam Sean ( 881 N) 1-0
21 Schoonhoven Laura (1100 N) - Jalalijam Ashkan ( 0 ) 0-1
22 Bosman Sietse (1100 N) - Pouleyn Floris ( 0 ) 1-0
Ronde 4 17-02-2018
01 De Reese Elias (1700 N) - Boudry William (2034 N) 0-1
02 Vanduyfhuys Daria (1887 N) - Rogge Parcival (1537 N) 1-0
03 Neisingh Nils (1659 N) - Heymans Berwout (1663 N) 1-0
04 Vanhoucke Kobe (1408 N) - De Rycke Tyani (1644 N) 0-1
05 Van Manen Siebe (1418 N) - Vincent Ayla (1722 N) 0-1
06 De Fre Hannes (1588 N) - Naessens Wolf (1366 N) 0-1
07 Sleypen Maxim (1371 N) - Van Aken Jelmer (1582 N) 1-0
08 Smeets Kobe (1350 N) - Smet Lars (1511 N) 1-0
09 Phlips Daan (1361 N) - Klein Lucas (1450 N) 1-0
10 D'Haenens Leon (1435 N) - Traest Alexander (1199 N) 0-1
11 Quintens Sam ( 0 ) - Bonenkamp Jasper (1535 N) ½-½
12 Deleu Leen (1293 N) - Ubbink Anouk (1300 N) 0-1
13 Bosman Jochem (1100 N) - Vanduyfhuys Igor (1527 N) 0-1
14 Daels Emma (1467 N) - Kraaijpoel Janne (1100 N) 1-0
15 Jalalijam Ashkan ( 0 ) - Schoonhoven Mark (1323 N) 0-1
16 Van Volsem Merlijn ( 0 ) - Snel Kasper (1300 N) 1-0
17 Achterberg Jonas (1300 N) - Wilmsen Thibault (1168 N) 0-1
18 Deleu Ellen (1260 N) - Bosman Sietse (1100 N) 1-0
19 Pynket Seppe ( 0 ) - Condes Alexie Sheen (1194 N) 0-1
20 Vanson Jolien (1012 N) - Schoonhoven Laura (1100 N) 1-0
21 Deleu Karen (1394 N) - Pouleyn Floris ( 0 ) ½-½
22 Condes Adam Sean ( 881 N) - Vanson Lotte ( 919 N) 0-1
Ronde 5 18-02-2018
01 Boudry William (2034 N) - Vanduyfhuys Daria (1887 N) 1-0
02 Vincent Ayla (1722 N) - Neisingh Nils (1659 N) 0-1
03 Traest Alexander (1199 N) - De Reese Elias (1700 N) 0-1
04 De Rycke Tyani (1644 N) - Phlips Daan (1361 N) 1-0
05 Rogge Parcival (1537 N) - Smeets Kobe (1350 N) 1-0
06 Naessens Wolf (1366 N) - Sleypen Maxim (1371 N) 0-1
07 Ubbink Anouk (1300 N) - Vanhoucke Kobe (1408 N) 0-1
08 Heymans Berwout (1663 N) - De Fre Hannes (1588 N) 0-1
09 Van Aken Jelmer (1582 N) - Van Manen Siebe (1418 N) 1-0
10 Bonenkamp Jasper (1535 N) - Schoonhoven Mark (1323 N) 1-0
11 Vanduyfhuys Igor (1527 N) - Deleu Ellen (1260 N) ½-½
12 Smet Lars (1511 N) - Van Volsem Merlijn ( 0 ) 1-0
13 Condes Alexie Sheen (1194 N) - Daels Emma (1467 N) 0-1
14 Klein Lucas (1450 N) - Quintens Sam ( 0 ) 0-1
15 Wilmsen Thibault (1168 N) - D'Haenens Leon (1435 N) 0-1
16 Snel Kasper (1300 N) - Deleu Leen (1293 N) 1-0
17 Achterberg Jonas (1300 N) - Vanson Jolien (1012 N) 0-1
18 Kraaijpoel Janne (1100 N) - Jalalijam Ashkan ( 0 ) 1-0
19 Bosman Sietse (1100 N) - Pynket Seppe ( 0 ) 0-1
20 Vanson Lotte ( 919 N) - Bosman Jochem (1100 N) 0-1
21 Schoonhoven Laura (1100 N) - Deleu Karen (1394 N) 0-1
22 Pouleyn Floris ( 0 ) - Condes Adam Sean ( 881 N) 1-0
Ronde 6 18-02-2018
01 Neisingh Nils (1659 N) - Boudry William (2034 N) ½-½
02 Vanduyfhuys Daria (1887 N) - Sleypen Maxim (1371 N) 1-0
03 De Reese Elias (1700 N) - De Rycke Tyani (1644 N) 0-1
04 Vanhoucke Kobe (1408 N) - Rogge Parcival (1537 N) ½-½
05 Phlips Daan (1361 N) - Vincent Ayla (1722 N) 0-1
06 De Fre Hannes (1588 N) - Traest Alexander (1199 N) ½-½
07 D'Haenens Leon (1435 N) - Van Aken Jelmer (1582 N) 0-1
08 Smeets Kobe (1350 N) - Bonenkamp Jasper (1535 N) ½-½
09 Quintens Sam ( 0 ) - Smet Lars (1511 N) 0-1
10 Daels Emma (1467 N) - Naessens Wolf (1366 N) 1-0
11 Deleu Ellen (1260 N) - Heymans Berwout (1663 N) 0-1
12 Vanson Jolien (1012 N) - Vanduyfhuys Igor (1527 N) 0-1
13 Klein Lucas (1450 N) - Ubbink Anouk (1300 N) 1-0
14 Bosman Jochem (1100 N) - Van Manen Siebe (1418 N) 0-1
15 Schoonhoven Mark (1323 N) - Snel Kasper (1300 N) 1-0
16 Van Volsem Merlijn ( 0 ) - Condes Alexie Sheen (1194 N) ½-½
17 Pynket Seppe ( 0 ) - Wilmsen Thibault (1168 N) 0-1
18 Pouleyn Floris ( 0 ) - Kraaijpoel Janne (1100 N) 1-0
19 Deleu Karen (1394 N) - Deleu Leen (1293 N) ½-½
20 Vanson Lotte ( 919 N) - Achterberg Jonas (1300 N) 0-1
21 Jalalijam Ashkan ( 0 ) - Bosman Sietse (1100 N) 1-0
22 Condes Adam Sean ( 881 N) - Schoonhoven Laura (1100 N) 1-0
Ronde 7 18-02-2018
01 Boudry William (2034 N) - De Rycke Tyani (1644 N) 1-0
02 Neisingh Nils (1659 N) - Vanduyfhuys Daria (1887 N) ½-½
03 Rogge Parcival (1537 N) - De Reese Elias (1700 N) ½-½
04 Vincent Ayla (1722 N) - Daels Emma (1467 N) 1-0
05 Van Aken Jelmer (1582 N) - Vanhoucke Kobe (1408 N) ½-½
06 Sleypen Maxim (1371 N) - Smet Lars (1511 N) 0-1
07 Heymans Berwout (1663 N) - Smeets Kobe (1350 N) ½-½
08 Vanduyfhuys Igor (1527 N) - De Fre Hannes (1588 N) 1-0
09 Bonenkamp Jasper (1535 N) - Traest Alexander (1199 N) 1-0
10 Wilmsen Thibault (1168 N) - Klein Lucas (1450 N) 0-1
11 Phlips Daan (1361 N) - D'Haenens Leon (1435 N) 1-0
12 Van Manen Siebe (1418 N) - Schoonhoven Mark (1323 N) ½-½
13 Naessens Wolf (1366 N) - Quintens Sam ( 0 ) 1-0
14 Ubbink Anouk (1300 N) - Van Volsem Merlijn ( 0 ) 0-1
15 Deleu Ellen (1260 N) - Pouleyn Floris ( 0 ) 0-1
16 Condes Alexie Sheen (1194 N) - Vanson Jolien (1012 N) 1-0
17 Achterberg Jonas (1300 N) - Deleu Karen (1394 N) 0-1
18 Snel Kasper (1300 N) - Bosman Jochem (1100 N) 1-0
19 Deleu Leen (1293 N) - Jalalijam Ashkan ( 0 ) 1-0
20 Kraaijpoel Janne (1100 N) - Pynket Seppe ( 0 ) 0-1
21 Bosman Sietse (1100 N) - Condes Adam Sean ( 881 N) 0-1
22 Schoonhoven Laura (1100 N) - Vanson Lotte ( 919 N) 1-0
Eindklassement junioren en kadetten