Koninklijke Gentse Schaakkring Ruy Lopez
KGSRL


Clubkampioenschap 2018-2019

A-reeks
Arbiter: Marc VanSon - Hulparbiter: Emilien Petit
Speeltempo: 90 min/40 zetten + 30 min met incr. 30" vanaf de 1ste zet

Naam Voornaam       Geslacht  Elo  Clubnaam             #Part. PtnTot.
De Buck Valere      M         1971 KGSRL Gent            2     1.5
Van Hoorebeke Jimmy M         1783 Artevelde             1     1.0
Van De Wynkele Rudy M         1929 KGSRL Gent            1     1.0
Follesa Enrico      M         1792 Temse                 1     0.5
De Geest Hannes     M         1719 KGSRL Gent            1     0.5
Van De Velde Koen   M         2058 Wetteren              2     0.5
Adriaens Peter      M         2027 KGSRL Gent            0     0.0
Galle Andre         M         2008 Jean Jaurès Gent      0     0.0
Van Parys Frederik  M         1801 KGSRL Gent            1     0.0
Bauwens Steven      M         1801 Artevelde             1     0.0
De Reese Elias      M         1742 KGSRL Gent            0     0.0

Ronde 1: 13/10/2018
Tafel:  2 De Geest Hannes      1719     ½-½    Follesa Enrico       1792
Tafel:  3 Galle Andre          2008      -     De Reese Elias       1742
Tafel:  4 Bauwens Steven       1801     0-1    Van De Wynkele Rudy  1929
Tafel:  5 Van Parys Frederik   1801     0-1    De Buck Valere       1971
Tafel:  6 Van De Velde Koen    2058     0-1    Van Hoorebeke Jimmy  1783
          Adriaens Peter       2027            Bye

Ronde 2: 03/11/2018
Tafel:  2 De Buck Valere       1971     ½-½    Van De Velde Koen    2058
Tafel:  3 Van De Wynkele Rudy  1929      -     Van Parys Frederik   1801
Tafel:  4 De Reese Elias       1742      -     Bauwens Steven       1801
Tafel:  5 Follesa Enrico       1792      -     Galle Andre          2008
Tafel:  6 Adriaens Peter       2027      -     De Geest Hannes      1719
          Van Hoorebeke Jimmy  1783            Bye


Ronde 3: 24/11/2018
Tafel:  2 Galle Andre          2008      -     Adriaens Peter       2027
Tafel:  3 Bauwens Steven       1801      -     Follesa Enrico       1792
Tafel:  4 Van Parys Frederik   1801      -     De Reese Elias       1742
Tafel:  5 Van De Velde Koen    2058      -     Van De Wynkele Rudy  1929
Tafel:  6 Van Hoorebeke Jimmy  1783      -     De Buck Valere       1971
          De Geest Hannes      1719            Bye

Ronde 4: 08/12/2018
Tafel:  2 Van De Wynkele Rudy  1929      -     Van Hoorebeke Jimmy  1783
Tafel:  3 De Reese Elias       1742      -     Van De Velde Koen    2058
Tafel:  4 Follesa Enrico       1792      -     Van Parys Frederik   1801
Tafel:  5 Adriaens Peter       2027      -     Bauwens Steven       1801
Tafel:  6 De Geest Hannes      1719      -     Galle Andre          2008
          De Buck Valere       1971            Bye

Ronde 5: 12/01/2019
Tafel:  2 Bauwens Steven       1801      -     De Geest Hannes      1719
Tafel:  3 Van Parys Frederik   1801      -     Adriaens Peter       2027
Tafel:  4 Van De Velde Koen    2058      -     Follesa Enrico       1792
Tafel:  5 Van Hoorebeke Jimmy  1783      -     De Reese Elias       1742
Tafel:  6 De Buck Valere       1971      -     Van De Wynkele Rudy  1929
          Galle Andre          2008            Bye

Ronde 6: 26/01/2019
Tafel:  2 De Reese Elias       1742      -     De Buck Valere       1971
Tafel:  3 Follesa Enrico       1792      -     Van Hoorebeke Jimmy  1783
Tafel:  4 Adriaens Peter       2027      -     Van De Velde Koen    2058
Tafel:  5 De Geest Hannes      1719      -     Van Parys Frederik   1801
Tafel:  6 Galle Andre          2008      -     Bauwens Steven       1801
          Van De Wynkele Rudy  1929            Bye

Ronde 7: 16/02/2019
Tafel:  2 Van Parys Frederik   1801      -     Galle Andre          2008
Tafel:  3 Van De Velde Koen    2058      -     De Geest Hannes      1719
Tafel:  4 Van Hoorebeke Jimmy  1783      -     Adriaens Peter       2027
Tafel:  5 De Buck Valere       1971      -     Follesa Enrico       1792
Tafel:  6 Van De Wynkele Rudy  1929      -     De Reese Elias       1742
          Bauwens Steven       1801            Bye

Ronde 8: 02/03/2019
Tafel:  2 Follesa Enrico       1792      -     Van De Wynkele Rudy  1929
Tafel:  3 Adriaens Peter       2027      -     De Buck Valere       1971
Tafel:  4 De Geest Hannes      1719      -     Van Hoorebeke Jimmy  1783
Tafel:  5 Galle Andre          2008      -     Van De Velde Koen    2058
Tafel:  6 Bauwens Steven       1801      -     Van Parys Frederik   1801
          De Reese Elias       1742            Bye

Ronde 9: 23/03/2019
Tafel:  2 Van De Velde Koen    2058      -     Bauwens Steven       1801
Tafel:  3 Van Hoorebeke Jimmy  1783      -     Galle Andre          2008
Tafel:  4 De Buck Valere       1971      -     De Geest Hannes      1719
Tafel:  5 Van De Wynkele Rudy  1929      -     Adriaens Peter       2027
Tafel:  6 De Reese Elias       1742      -     Follesa Enrico       1792
          Van Parys Frederik   1801            Bye

Ronde 10: 13/04/2019
Tafel:  2 Adriaens Peter       2027      -     De Reese Elias       1742
Tafel:  3 De Geest Hannes      1719      -     Van De Wynkele Rudy  1929
Tafel:  4 Galle Andre          2008      -     De Buck Valere       1971
Tafel:  5 Bauwens Steven       1801      -     Van Hoorebeke Jimmy  1783
Tafel:  6 Van Parys Frederik   1801      -     Van De Velde Koen    2058
          Follesa Enrico       1792            Bye

Ronde 11: 04/05/2019
Tafel:  2 Van Hoorebeke Jimmy  1783      -     Van Parys Frederik   1801
Tafel:  3 De Buck Valere       1971      -     Bauwens Steven       1801
Tafel:  4 Van De Wynkele Rudy  1929      -     Galle Andre          2008
Tafel:  5 De Reese Elias       1742      -     De Geest Hannes      1719
Tafel:  6 Follesa Enrico       1792      -     Adriaens Peter       2027
          Van De Velde Koen    2058            Bye