Koninklijke Gentse Schaakkring Ruy Lopez
KGSRL


Clubkampioenschap 2018-2019
A-reeks
Arbiter: Marc VanSon - Hulparbiter: Emilien Petit
Speeltempo: 90 min/40 zetten + 30 min met incr. 30" vanaf de 1ste zet

Naam Voornaam       Geslacht  Elo  Clubnaam             #Part. PtnTot.
Van De Wynkele Rudy M         1929 KGSRL Gent            5     3.5
Van De Velde Koen   M         2058 Wetteren              5     3.0
Follesa Enrico      M         1792 Temse                 4     3.0
De Reese Elias      M         1742 KGSRL Gent            4     3.0
De Buck Valere      M         1971 KGSRL Gent            4     2.5
De Geest Hannes     M         1719 KGSRL Gent            4     2.5
Adriaens Peter      M         2027 KGSRL Gent            2     1.5
Van Hoorebeke Jimmy M         1783 Artevelde             4     1.0
Van Parys Frederik  M         1801 KGSRL Gent            5     1.0
Galle Andre         M         2008 Jean Jaurès Gent      1     0.0
Bauwens Steven      M         1801 Artevelde             4     0.0

Ronde 1: 13/10/2018
Tafel:  2 De Geest Hannes         2.5     ½-½    Follesa Enrico          3.0
Tafel:  3 Galle Andre             0.0      -     De Reese Elias          3.0
Tafel:  4 Bauwens Steven          0.0     0-1    Van De Wynkele Rudy     3.5
Tafel:  5 Van Parys Frederik      1.0     0-1    De Buck Valere          2.5
Tafel:  6 Van De Velde Koen       3.0     0-1    Van Hoorebeke Jimmy     1.0
          Adriaens Peter          1.5            Bye

Ronde 2: 03/11/2018
Tafel:  2 De Buck Valere          2.5     ½-½    Van De Velde Koen       3.0
Tafel:  3 Van De Wynkele Rudy     3.5     ½-½    Van Parys Frederik      1.0
Tafel:  4 De Reese Elias          3.0     1-0    Bauwens Steven          0.0
Tafel:  5 Follesa Enrico          3.0      -     Galle Andre             0.0
Tafel:  6 Adriaens Peter          1.5     1-0    De Geest Hannes         2.5
          Van Hoorebeke Jimmy     1.0            Bye

Ronde 3: 24/11/2018
Tafel:  2 Galle Andre             0.0      -     Adriaens Peter          1.5
Tafel:  3 Bauwens Steven          0.0     0-1    Follesa Enrico          3.0
Tafel:  4 Van Parys Frederik      1.0     0-1    De Reese Elias          3.0
Tafel:  5 Van De Velde Koen       3.0     1-0    Van De Wynkele Rudy     3.5
Tafel:  6 Van Hoorebeke Jimmy     1.0     0-1    De Buck Valere          2.5
          De Geest Hannes         2.5            Bye

Ronde 4: 08/12/2018
Tafel:  2 Van De Wynkele Rudy     3.5     1-0    Van Hoorebeke Jimmy     1.0
Tafel:  3 De Reese Elias          3.0     0-1    Van De Velde Koen       3.0
Tafel:  4 Follesa Enrico          3.0     1-0    Van Parys Frederik      1.0
Tafel:  5 Adriaens Peter          1.5      -     Bauwens Steven          0.0
Tafel:  6 De Geest Hannes         2.5     1-0    Galle Andre             0.0
          De Buck Valere          2.5            Bye

Ronde 5: 12/01/2019
Tafel:  2 Bauwens Steven          0.0     0-1    De Geest Hannes         2.5
Tafel:  3 Van Parys Frederik      1.0     ½-½    Adriaens Peter          1.5
Tafel:  4 Van De Velde Koen       3.0     ½-½    Follesa Enrico          3.0
Tafel:  5 Van Hoorebeke Jimmy     1.0     0-1    De Reese Elias          3.0
Tafel:  6 De Buck Valere          2.5     0-1    Van De Wynkele Rudy     3.5
          Galle Andre             0.0            Bye

Ronde 6: 26/01/2019
Tafel:  2 De Reese Elias          3.0      -     De Buck Valere          2.5
Tafel:  3 Follesa Enrico          3.0      -     Van Hoorebeke Jimmy     1.0
Tafel:  4 Adriaens Peter          1.5      -     Van De Velde Koen       3.0
Tafel:  5 De Geest Hannes         2.5      -     Van Parys Frederik      1.0
Tafel:  6 Galle Andre             0.0      -     Bauwens Steven          0.0
          Van De Wynkele Rudy     3.5            Bye

Ronde 7: 16/02/2019
Tafel:  2 Van Parys Frederik      1.0      -     Galle Andre             0.0
Tafel:  3 Van De Velde Koen       3.0      -     De Geest Hannes         2.5
Tafel:  4 Van Hoorebeke Jimmy     1.0      -     Adriaens Peter          1.5
Tafel:  5 De Buck Valere          2.5      -     Follesa Enrico          3.0
Tafel:  6 Van De Wynkele Rudy     3.5      -     De Reese Elias          3.0
          Bauwens Steven          0.0            Bye

Ronde 8: 02/03/2019
Tafel:  2 Follesa Enrico          3.0      -     Van De Wynkele Rudy     3.5
Tafel:  3 Adriaens Peter          1.5      -     De Buck Valere          2.5
Tafel:  4 De Geest Hannes         2.5      -     Van Hoorebeke Jimmy     1.0
Tafel:  5 Galle Andre             0.0      -     Van De Velde Koen       3.0
Tafel:  6 Bauwens Steven          0.0      -     Van Parys Frederik      1.0
          De Reese Elias          3.0            Bye

Ronde 9: 23/03/2019
Tafel:  2 Van De Velde Koen       3.0      -     Bauwens Steven          0.0
Tafel:  3 Van Hoorebeke Jimmy     1.0      -     Galle Andre             0.0
Tafel:  4 De Buck Valere          2.5      -     De Geest Hannes         2.5
Tafel:  5 Van De Wynkele Rudy     3.5      -     Adriaens Peter          1.5
Tafel:  6 De Reese Elias          3.0      -     Follesa Enrico          3.0
          Van Parys Frederik      1.0            Bye

Ronde 10: 13/04/2019
Tafel:  2 Adriaens Peter          1.5      -     De Reese Elias          3.0
Tafel:  3 De Geest Hannes         2.5      -     Van De Wynkele Rudy     3.5
Tafel:  4 Galle Andre             0.0      -     De Buck Valere          2.5
Tafel:  5 Bauwens Steven          0.0      -     Van Hoorebeke Jimmy     1.0
Tafel:  6 Van Parys Frederik      1.0      -     Van De Velde Koen       3.0
          Follesa Enrico          3.0            Bye

Ronde 11: 04/05/2019
Tafel:  2 Van Hoorebeke Jimmy     1.0      -     Van Parys Frederik      1.0
Tafel:  3 De Buck Valere          2.5      -     Bauwens Steven          0.0
Tafel:  4 Van De Wynkele Rudy     3.5      -     Galle Andre             0.0
Tafel:  5 De Reese Elias          3.0      -     De Geest Hannes         2.5
Tafel:  6 Follesa Enrico          3.0      -     Adriaens Peter          1.5
          Van De Velde Koen       3.0            Bye