Koninklijke Gentse Schaakkring Ruy Lopez
KGSRL


Clubkampioenschap 2018-2019


D-reeks
Arbiter: Marc VanSon - Hulparbiter: Emilien Petit
Speeltempo: 90 min/40 zetten + 30 min met incr. 30" vanaf de 1ste zet


Naam Voornaam         Geslacht  Elo  Clubnaam       #Part. PtnTot.
Victor Julian         M         1377                 5     5.0
Van Volsem Merlijn    M            0 KGSRL Gent      5     4.0
Knockaert Tom         M         1396 KGSRL Gent      5     3.0
Rawoens Jonas         M         1355 KGSRL Gent      4     3.0
Cornelis Werner       M         1390 KGSRL Gent      5     2.5
Braet Bram            M         1412 KGSRL Gent      4     2.5
Traest Philip         M         1387 KGSRL Gent      3     1.0
Ismail Mahmoud        M         1342 KGSRL Gent      5     1.0
Van Den Abeele Veerle F         1358 KGSRL Gent      4     1.0
Ollevier Ivan         M         1352 KGSRL Gent      4     1.0
Cremers Jonathan      M         1391 KGSRL Gent      4     1.0
De Caluwe Gerard      M         1211 KGSRL Gent      4     1.0

Ronde 1: 13/10/2018
Tafel:  1 Cornelis Werner           2.5     1-0    De Caluwe Gerard          1.0
Tafel:  2 Knockaert Tom             3.0     0-1    Ismail Mahmoud            1.0
Tafel:  3 Braet Bram                2.5     1-0    Traest Philip             1.0
Tafel:  4 Van Volsem Merlijn        4.0     1-0    Cremers Jonathan          1.0
Tafel:  5 Van Den Abeele Veerle     1.0     0-1    Ollevier Ivan             1.0
Tafel:  6 Victor Julian             5.0     1-0    Rawoens Jonas             3.0

Ronde 2: 03/11/2018
Tafel:  1 De Caluwe Gerard          1.0     0-1    Rawoens Jonas             3.0
Tafel:  2 Ollevier Ivan             1.0     0-1    Victor Julian             5.0
Tafel:  3 Cremers Jonathan          1.0     1-0    Van Den Abeele Veerle     1.0
Tafel:  4 Traest Philip             1.0     1-0    Van Volsem Merlijn        4.0
Tafel:  5 Ismail Mahmoud            1.0     0-1    Braet Bram                2.5
Tafel:  6 Cornelis Werner           2.5     0-1    Knockaert Tom             3.0

Ronde 3: 24/11/2018
Tafel:  1 Knockaert Tom             3.0     1-0    De Caluwe Gerard          1.0
Tafel:  2 Braet Bram                2.5     -    Cornelis Werner           2.5
Tafel:  3 Van Volsem Merlijn        4.0     1-0    Ismail Mahmoud            1.0
Tafel:  4 Van Den Abeele Veerle     1.0      -     Traest Philip             1.0
Tafel:  5 Victor Julian             5.0     1-0    Cremers Jonathan          1.0
Tafel:  6 Rawoens Jonas             3.0     1-0    Ollevier Ivan             1.0

Ronde 4: 08/12/2018
Tafel:  1 De Caluwe Gerard          1.0     1-0    Ollevier Ivan             1.0
Tafel:  2 Cremers Jonathan          1.0     0-1    Rawoens Jonas             3.0
Tafel:  3 Traest Philip             1.0     0-1    Victor Julian             5.0
Tafel:  4 Ismail Mahmoud            1.0     0-1    Van Den Abeele Veerle     1.0
Tafel:  5 Cornelis Werner           2.5     0-1    Van Volsem Merlijn        4.0
Tafel:  6 Knockaert Tom             3.0     1-0    Braet Bram                2.5

Ronde 5: 12/01/2019
Tafel:  1 Braet Bram                2.5      -     De Caluwe Gerard          1.0
Tafel:  2 Van Volsem Merlijn        4.0     1-0    Knockaert Tom             3.0
Tafel:  3 Van Den Abeele Veerle     1.0     0-1    Cornelis Werner           2.5
Tafel:  4 Victor Julian             5.0     1-0    Ismail Mahmoud            1.0
Tafel:  5 Rawoens Jonas             3.0      -     Traest Philip             1.0
Tafel:  6 Ollevier Ivan             1.0      -     Cremers Jonathan          1.0

Ronde 6: 26/01/2019
Tafel:  1 De Caluwe Gerard          1.0      -     Cremers Jonathan          1.0
Tafel:  2 Traest Philip             1.0      -     Ollevier Ivan             1.0
Tafel:  3 Ismail Mahmoud            1.0      -     Rawoens Jonas             3.0
Tafel:  4 Cornelis Werner           2.5      -     Victor Julian             5.0
Tafel:  5 Knockaert Tom             3.0      -     Van Den Abeele Veerle     1.0
Tafel:  6 Braet Bram                2.5      -     Van Volsem Merlijn        4.0

Ronde 7: 16/02/2019
Tafel:  1 Van Volsem Merlijn        4.0      -     De Caluwe Gerard          1.0
Tafel:  2 Van Den Abeele Veerle     1.0      -     Braet Bram                2.5
Tafel:  3 Victor Julian             5.0      -     Knockaert Tom             3.0
Tafel:  4 Rawoens Jonas             3.0      -     Cornelis Werner           2.5
Tafel:  5 Ollevier Ivan             1.0      -     Ismail Mahmoud            1.0
Tafel:  6 Cremers Jonathan          1.0      -     Traest Philip             1.0

Ronde 8: 02/03/2019
Tafel:  1 De Caluwe Gerard          1.0      -     Traest Philip             1.0
Tafel:  2 Ismail Mahmoud            1.0      -     Cremers Jonathan          1.0
Tafel:  3 Cornelis Werner           2.5      -     Ollevier Ivan             1.0
Tafel:  4 Knockaert Tom             3.0      -     Rawoens Jonas             3.0
Tafel:  5 Braet Bram                2.5      -     Victor Julian             5.0
Tafel:  6 Van Volsem Merlijn        4.0      -     Van Den Abeele Veerle     1.0

Ronde 9: 23/03/2019
Tafel:  1 Van Den Abeele Veerle     1.0      -     De Caluwe Gerard          1.0
Tafel:  2 Victor Julian             5.0      -     Van Volsem Merlijn        4.0
Tafel:  3 Rawoens Jonas             3.0      -     Braet Bram                2.5
Tafel:  4 Ollevier Ivan             1.0      -     Knockaert Tom             3.0
Tafel:  5 Cremers Jonathan          1.0      -     Cornelis Werner           2.5
Tafel:  6 Traest Philip             1.0      -     Ismail Mahmoud            1.0

Ronde 10: 13/04/2019
Tafel:  1 De Caluwe Gerard          1.0      -     Ismail Mahmoud            1.0
Tafel:  2 Cornelis Werner           2.5      -     Traest Philip             1.0
Tafel:  3 Knockaert Tom             3.0      -     Cremers Jonathan          1.0
Tafel:  4 Braet Bram                2.5      -     Ollevier Ivan             1.0
Tafel:  5 Van Volsem Merlijn        4.0      -     Rawoens Jonas             3.0
Tafel:  6 Van Den Abeele Veerle     1.0      -     Victor Julian             5.0

Ronde 11: 04/05/2019
Tafel:  1 Victor Julian             5.0      -     De Caluwe Gerard          1.0
Tafel:  2 Rawoens Jonas             3.0      -     Van Den Abeele Veerle     1.0
Tafel:  3 Ollevier Ivan             1.0      -     Van Volsem Merlijn        4.0
Tafel:  4 Cremers Jonathan          1.0      -     Braet Bram                2.5
Tafel:  5 Traest Philip             1.0      -     Knockaert Tom             3.0
Tafel:  6 Ismail Mahmoud            1.0      -     Cornelis Werner           2.5