Koninklijke Gentse Schaakkring Ruy Lopez
KGSRL


Clubkampioenschap 2018-2019


D-reeks
Arbiter: Marc VanSon - Hulparbiter: Emilien Petit
Speeltempo: 90 min/40 zetten + 30 min met incr. 30" vanaf de 1ste zet


Naam Voornaam         Geslacht  Elo  Clubnaam       #Part. PtnTot.
Braet Bram            M         1412 KGSRL Gent      2     2.0
Van Volsem Merlijn    M            0 KGSRL Gent      2     1.0
Victor Julian         M         1377                 1     1.0
Traest Philip         M         1387 KGSRL Gent      2     1.0
Cornelis Werner       M         1390 KGSRL Gent      1     1.0
Rawoens Jonas         M         1355 KGSRL Gent      2     1.0
Ollevier Ivan         M         1352 KGSRL Gent      1     1.0
Cremers Jonathan      M         1391 KGSRL Gent      2     1.0
Ismail Mahmoud        M         1342 KGSRL Gent      2     1.0
Knockaert Tom         M         1396 KGSRL Gent      1     0.0
Van Den Abeele Veerle F         1358 KGSRL Gent      2     0.0
De Caluwe Gerard      M         1211 KGSRL Gent      2     0.0

Ronde 1: 13/10/2018
Tafel:  1 Cornelis Werner        1390     1-0    De Caluwe Gerard       1211
Tafel:  2 Knockaert Tom          1396     0-1    Ismail Mahmoud         1342
Tafel:  3 Braet Bram             1412     1-0    Traest Philip          1387
Tafel:  4 Van Volsem Merlijn        0     1-0    Cremers Jonathan       1391
Tafel:  5 Van Den Abeele Veerle  1358     0-1    Ollevier Ivan          1352
Tafel:  6 Victor Julian          1377     1-0    Rawoens Jonas          1355

Ronde 2: 03/11/2018
Tafel:  1 De Caluwe Gerard       1211     0-1    Rawoens Jonas          1355
Tafel:  2 Ollevier Ivan          1352      -     Victor Julian          1377
Tafel:  3 Cremers Jonathan       1391     1-0    Van Den Abeele Veerle  1358
Tafel:  4 Traest Philip          1387     1-0    Van Volsem Merlijn        0
Tafel:  5 Ismail Mahmoud         1342     0-1    Braet Bram             1412
Tafel:  6 Cornelis Werner        1390      -     Knockaert Tom          1396

Ronde 3: 24/11/2018
Tafel:  1 Knockaert Tom          1396      -     De Caluwe Gerard       1211
Tafel:  2 Braet Bram             1412      -     Cornelis Werner        1390
Tafel:  3 Van Volsem Merlijn        0      -     Ismail Mahmoud         1342
Tafel:  4 Van Den Abeele Veerle  1358      -     Traest Philip          1387
Tafel:  5 Victor Julian          1377      -     Cremers Jonathan       1391
Tafel:  6 Rawoens Jonas          1355      -     Ollevier Ivan          1352

Ronde 4: 08/12/2018
Tafel:  1 De Caluwe Gerard       1211      -     Ollevier Ivan          1352
Tafel:  2 Cremers Jonathan       1391      -     Rawoens Jonas          1355
Tafel:  3 Traest Philip          1387      -     Victor Julian          1377
Tafel:  4 Ismail Mahmoud         1342      -     Van Den Abeele Veerle  1358
Tafel:  5 Cornelis Werner        1390      -     Van Volsem Merlijn        0
Tafel:  6 Knockaert Tom          1396      -     Braet Bram             1412

Ronde 5: 12/01/2019
Tafel:  1 Braet Bram             1412      -     De Caluwe Gerard       1211
Tafel:  2 Van Volsem Merlijn        0      -     Knockaert Tom          1396
Tafel:  3 Van Den Abeele Veerle  1358      -     Cornelis Werner        1390
Tafel:  4 Victor Julian          1377      -     Ismail Mahmoud         1342
Tafel:  5 Rawoens Jonas          1355      -     Traest Philip          1387
Tafel:  6 Ollevier Ivan          1352      -     Cremers Jonathan       1391

Ronde 6: 26/01/2019
Tafel:  1 De Caluwe Gerard       1211      -     Cremers Jonathan       1391
Tafel:  2 Traest Philip          1387      -     Ollevier Ivan          1352
Tafel:  3 Ismail Mahmoud         1342      -     Rawoens Jonas          1355
Tafel:  4 Cornelis Werner        1390      -     Victor Julian          1377
Tafel:  5 Knockaert Tom          1396      -     Van Den Abeele Veerle  1358
Tafel:  6 Braet Bram             1412      -     Van Volsem Merlijn        0

Ronde 7: 16/02/2019
Tafel:  1 Van Volsem Merlijn        0      -     De Caluwe Gerard       1211
Tafel:  2 Van Den Abeele Veerle  1358      -     Braet Bram             1412
Tafel:  3 Victor Julian          1377      -     Knockaert Tom          1396
Tafel:  4 Rawoens Jonas          1355      -     Cornelis Werner        1390
Tafel:  5 Ollevier Ivan          1352      -     Ismail Mahmoud         1342
Tafel:  6 Cremers Jonathan       1391      -     Traest Philip          1387

Ronde 8: 02/03/2019
Tafel:  1 De Caluwe Gerard       1211      -     Traest Philip          1387
Tafel:  2 Ismail Mahmoud         1342      -     Cremers Jonathan       1391
Tafel:  3 Cornelis Werner        1390      -     Ollevier Ivan          1352
Tafel:  4 Knockaert Tom          1396      -     Rawoens Jonas          1355
Tafel:  5 Braet Bram             1412      -     Victor Julian          1377
Tafel:  6 Van Volsem Merlijn        0      -     Van Den Abeele Veerle  1358

Ronde 9: 23/03/2019
Tafel:  1 Van Den Abeele Veerle  1358      -     De Caluwe Gerard       1211
Tafel:  2 Victor Julian          1377      -     Van Volsem Merlijn        0
Tafel:  3 Rawoens Jonas          1355      -     Braet Bram             1412
Tafel:  4 Ollevier Ivan          1352      -     Knockaert Tom          1396
Tafel:  5 Cremers Jonathan       1391      -     Cornelis Werner        1390
Tafel:  6 Traest Philip          1387      -     Ismail Mahmoud         1342

Ronde 10: 13/04/2019
Tafel:  1 De Caluwe Gerard       1211      -     Ismail Mahmoud         1342
Tafel:  2 Cornelis Werner        1390      -     Traest Philip          1387
Tafel:  3 Knockaert Tom          1396      -     Cremers Jonathan       1391
Tafel:  4 Braet Bram             1412      -     Ollevier Ivan          1352
Tafel:  5 Van Volsem Merlijn        0      -     Rawoens Jonas          1355
Tafel:  6 Van Den Abeele Veerle  1358      -     Victor Julian          1377

Ronde 11: 04/05/2019
Tafel:  1 Victor Julian          1377      -     De Caluwe Gerard       1211
Tafel:  2 Rawoens Jonas          1355      -     Van Den Abeele Veerle  1358
Tafel:  3 Ollevier Ivan          1352      -     Van Volsem Merlijn        0
Tafel:  4 Cremers Jonathan       1391      -     Braet Bram             1412
Tafel:  5 Traest Philip          1387      -     Knockaert Tom          1396
Tafel:  6 Ismail Mahmoud         1342      -     Cornelis Werner        1390