Koninklijke Gentse Schaakkring Ruy Lopez
KGSRL


Clubkampioenschap 2018-2019


C-reeks
Arbiter: Marc VanSon - Hulparbiter: Emilien Petit
Speeltempo: 90 min/40 zetten + 30 min met incr. 30" vanaf de 1ste zet


Naam Voornaam      Geslacht  Elo  Clubnaam       #Part. PtnTot.
Bonnaffe Xavier    M         1468 Wetteren        2     2.0
Zouaghi Amir       M         1457 KGSRL Gent      2     1.5
Lambrechts Luk     M         1546 Mercatel        2     1.5
Bleck Alfred       M         1461 KGSRL Gent      2     1.0
Oloeriu Calin      M         1340 KGSRL Gent      2     1.0
Musabayeva Diana   F         1384 Mercatel        2     1.0
Lauwereys Lee      M         1521 KGSRL Gent      1     1.0
Labrosse Patrick   M         1431 KGSRL Gent      1     0.5
Petit Emilien      M         1472 KGSRL Gent      1     0.5
Devreese Gert      M         1640 KGSRL Gent      2     0.0
Van De Kelder Yves M         1508 KGSRL Gent      1     0.0
De Bie Luc         M         1530 KGSRL Gent      2     0.0

Ronde 1: 13/10/2018
Tafel:  1 Labrosse Patrick    1431     -    Musabayeva Diana    1384
Tafel:  2 Petit Emilien       1472     -    Oloeriu Calin       1340
Tafel:  3 Bleck Alfred        1461     -    Lambrechts Luk      1546
Tafel:  4 Devreese Gert       1640     0-1    Lauwereys Lee       1521
Tafel:  5 Van De Kelder Yves  1508     0-1    Bonnaffe Xavier     1468
Tafel:  6 De Bie Luc          1530     0-1    Zouaghi Amir        1457

Ronde 2: 03/11/2018
Tafel:  1 Musabayeva Diana    1384     -    Zouaghi Amir        1457
Tafel:  2 Bonnaffe Xavier     1468     1-0    De Bie Luc          1530
Tafel:  3 Lauwereys Lee       1521      -     Van De Kelder Yves  1508
Tafel:  4 Lambrechts Luk      1546     1-0    Devreese Gert       1640
Tafel:  5 Oloeriu Calin       1340     -    Bleck Alfred        1461
Tafel:  6 Labrosse Patrick    1431      -     Petit Emilien       1472

Ronde 3: 24/11/2018
Tafel:  1 Petit Emilien       1472      -     Musabayeva Diana    1384
Tafel:  2 Bleck Alfred        1461      -     Labrosse Patrick    1431
Tafel:  3 Devreese Gert       1640      -     Oloeriu Calin       1340
Tafel:  4 Van De Kelder Yves  1508      -     Lambrechts Luk      1546
Tafel:  5 De Bie Luc          1530      -     Lauwereys Lee       1521
Tafel:  6 Zouaghi Amir        1457      -     Bonnaffe Xavier     1468

Ronde 4: 08/12/2018
Tafel:  1 Musabayeva Diana    1384      -     Bonnaffe Xavier     1468
Tafel:  2 Lauwereys Lee       1521      -     Zouaghi Amir        1457
Tafel:  3 Lambrechts Luk      1546      -     De Bie Luc          1530
Tafel:  4 Oloeriu Calin       1340      -     Van De Kelder Yves  1508
Tafel:  5 Labrosse Patrick    1431      -     Devreese Gert       1640
Tafel:  6 Petit Emilien       1472      -     Bleck Alfred        1461

Ronde 5: 12/01/2019
Tafel:  1 Bleck Alfred        1461      -     Musabayeva Diana    1384
Tafel:  2 Devreese Gert       1640      -     Petit Emilien       1472
Tafel:  3 Van De Kelder Yves  1508      -     Labrosse Patrick    1431
Tafel:  4 De Bie Luc          1530      -     Oloeriu Calin       1340
Tafel:  5 Zouaghi Amir        1457      -     Lambrechts Luk      1546
Tafel:  6 Bonnaffe Xavier     1468      -     Lauwereys Lee       1521

Ronde 6: 26/01/2019
Tafel:  1 Musabayeva Diana    1384      -     Lauwereys Lee       1521
Tafel:  2 Lambrechts Luk      1546      -     Bonnaffe Xavier     1468
Tafel:  3 Oloeriu Calin       1340      -     Zouaghi Amir        1457
Tafel:  4 Labrosse Patrick    1431      -     De Bie Luc          1530
Tafel:  5 Petit Emilien       1472      -     Van De Kelder Yves  1508
Tafel:  6 Bleck Alfred        1461      -     Devreese Gert       1640

Ronde 7: 16/02/2019
Tafel:  1 Devreese Gert       1640      -     Musabayeva Diana    1384
Tafel:  2 Van De Kelder Yves  1508      -     Bleck Alfred        1461
Tafel:  3 De Bie Luc          1530      -     Petit Emilien       1472
Tafel:  4 Zouaghi Amir        1457      -     Labrosse Patrick    1431
Tafel:  5 Bonnaffe Xavier     1468      -     Oloeriu Calin       1340
Tafel:  6 Lauwereys Lee       1521      -     Lambrechts Luk      1546

Ronde 8: 02/03/2019
Tafel:  1 Musabayeva Diana    1384      -     Lambrechts Luk      1546
Tafel:  2 Oloeriu Calin       1340      -     Lauwereys Lee       1521
Tafel:  3 Labrosse Patrick    1431      -     Bonnaffe Xavier     1468
Tafel:  4 Petit Emilien       1472      -     Zouaghi Amir        1457
Tafel:  5 Bleck Alfred        1461      -     De Bie Luc          1530
Tafel:  6 Devreese Gert       1640      -     Van De Kelder Yves  1508

Ronde 9: 23/03/2019
Tafel:  1 Van De Kelder Yves  1508      -     Musabayeva Diana    1384
Tafel:  2 De Bie Luc          1530      -     Devreese Gert       1640
Tafel:  3 Zouaghi Amir        1457      -     Bleck Alfred        1461
Tafel:  4 Bonnaffe Xavier     1468      -     Petit Emilien       1472
Tafel:  5 Lauwereys Lee       1521      -     Labrosse Patrick    1431
Tafel:  6 Lambrechts Luk      1546      -     Oloeriu Calin       1340

Ronde 10: 13/04/2019
Tafel:  1 Musabayeva Diana    1384      -     Oloeriu Calin       1340
Tafel:  2 Labrosse Patrick    1431      -     Lambrechts Luk      1546
Tafel:  3 Petit Emilien       1472      -     Lauwereys Lee       1521
Tafel:  4 Bleck Alfred        1461      -     Bonnaffe Xavier     1468
Tafel:  5 Devreese Gert       1640      -     Zouaghi Amir        1457
Tafel:  6 Van De Kelder Yves  1508      -     De Bie Luc          1530

Ronde 11: 04/05/2019
Tafel:  1 De Bie Luc          1530      -     Musabayeva Diana    1384
Tafel:  2 Zouaghi Amir        1457      -     Van De Kelder Yves  1508
Tafel:  3 Bonnaffe Xavier     1468      -     Devreese Gert       1640
Tafel:  4 Lauwereys Lee       1521      -     Bleck Alfred        1461
Tafel:  5 Lambrechts Luk      1546      -     Petit Emilien       1472
Tafel:  6 Oloeriu Calin       1340      -     Labrosse Patrick    1431