Koninklijke Gentse Schaakkring Ruy Lopez


Clubkampioenschap 2018-2019






B-reeks
Arbiter: Marc VanSon - Hulparbiter: Emilien Petit
Speeltempo: 90 min/40 zetten + 30 min met incr. 30" vanaf de 1ste zet

Naam Voornaam    Geslacht  Elo  Clubnaam     #Part. PtnTot.
Luderer Steven   M         1776               7     5.5
Robbe Guus       M         1638               5     5.5
Baekelandt Els   F         1622               6     5.5
Meignen Gaetan   M         1698               8     4.5
Deloof Koen      M         1716               3     4.0
Speybroeck Eric  M         1699               5     4.0
Cattoir Harry    M         1623               8     4.0
Ninclaus Wouter  M         1689               5     3.5
De Bruycker Rene M         1546               8     2.5
Kruze Tim        M         1779               6     2.5
Van Dorpe Filip  M         1520               6     1.5
Vlaeminck Frank  M         1577               1     0.0

Ronde 1: 13/10/2018
Tafel:  1 Robbe Guus           5.5     1-0    Baekelandt Els       5.5
Tafel:  2 Van Dorpe Filip      1.5      -     Deloof Koen          4.0
Tafel:  3 De Bruycker Rene     2.5     0-1    Luderer Steven       5.5
Tafel:  4 Kruze Tim            2.5     -    Speybroeck Eric      4.0
Tafel:  5 Cattoir Harry        4.0     -    Ninclaus Wouter      3.5
Tafel:  6 Meignen Gaetan       4.5     1-0    Vlaeminck Frank      0.0

Ronde 2: 03/11/2018
Tafel:  1 Baekelandt Els       5.5   1ff-0    Vlaeminck Frank      0.0
Tafel:  2 Ninclaus Wouter      3.5     1-0    Meignen Gaetan       4.5
Tafel:  3 Speybroeck Eric      4.0     1-0    Cattoir Harry        4.0
Tafel:  4 Luderer Steven       5.5     1-0    Kruze Tim            2.5
Tafel:  5 Deloof Koen          4.0     1-0    De Bruycker Rene     2.5
Tafel:  6 Robbe Guus           5.5     1-0    Van Dorpe Filip      1.5

Ronde 3: 24/11/2018
Tafel:  1 Van Dorpe Filip      1.5     0-1    Baekelandt Els       5.5
Tafel:  2 De Bruycker Rene     2.5     0-1    Robbe Guus           5.5
Tafel:  3 Kruze Tim            2.5     0-1ff  Deloof Koen          4.0
Tafel:  4 Cattoir Harry        4.0     1-0    Luderer Steven       5.5
Tafel:  5 Meignen Gaetan       4.5     1-0    Speybroeck Eric      4.0
Tafel:  6 Vlaeminck Frank      0.0     0-1ff  Ninclaus Wouter      3.5

Ronde 4: 08/12/2018
Tafel:  1 Baekelandt Els       5.5     0-1    Ninclaus Wouter      3.5
Tafel:  2 Speybroeck Eric      4.0   1ff-0    Vlaeminck Frank      0.0
Tafel:  3 Luderer Steven       5.5     1-0    Meignen Gaetan       4.5
Tafel:  4 Deloof Koen          4.0     1-0    Cattoir Harry        4.0
Tafel:  5 Robbe Guus           5.5     -    Kruze Tim            2.5
Tafel:  6 Van Dorpe Filip      1.5     0-1    De Bruycker Rene     2.5

Ronde 5: 12/01/2019
Tafel:  1 De Bruycker Rene     2.5     -    Baekelandt Els       5.5
Tafel:  2 Kruze Tim            2.5     1-0    Van Dorpe Filip      1.5
Tafel:  3 Cattoir Harry        4.0      -     Robbe Guus           5.5
Tafel:  4 Meignen Gaetan       4.5     1-0    Deloof Koen          4.0
Tafel:  5 Vlaeminck Frank      0.0     0-1ff  Luderer Steven       5.5
Tafel:  6 Ninclaus Wouter      3.5     0-1    Speybroeck Eric      4.0

Ronde 6: 26/01/2019
Tafel:  1 Baekelandt Els       5.5      -     Speybroeck Eric      4.0
Tafel:  2 Luderer Steven       5.5     1-0    Ninclaus Wouter      3.5
Tafel:  3 Deloof Koen          4.0   1ff-0    Vlaeminck Frank      0.0
Tafel:  4 Robbe Guus           5.5     1-0    Meignen Gaetan       4.5
Tafel:  5 Van Dorpe Filip      1.5     0-1    Cattoir Harry        4.0
Tafel:  6 De Bruycker Rene     2.5     1-0    Kruze Tim            2.5

Ronde 7: 16/02/2019
Tafel:  1 Kruze Tim            2.5     0-1ff  Baekelandt Els       5.5
Tafel:  2 Cattoir Harry        4.0     1-0    De Bruycker Rene     2.5
Tafel:  3 Meignen Gaetan       4.5     -    Van Dorpe Filip      1.5
Tafel:  4 Vlaeminck Frank      0.0     0-1ff  Robbe Guus           5.5
Tafel:  5 Ninclaus Wouter      3.5      -     Deloof Koen          4.0
Tafel:  6 Speybroeck Eric      4.0     -    Luderer Steven       5.5

Ronde 8: 02/03/2019
Tafel:  1 Baekelandt Els       5.5     1-0    Luderer Steven       5.5
Tafel:  2 Deloof Koen          4.0      -     Speybroeck Eric      4.0
Tafel:  3 Robbe Guus           5.5      -     Ninclaus Wouter      3.5
Tafel:  4 Van Dorpe Filip      1.5   1ff-0    Vlaeminck Frank      0.0
Tafel:  5 De Bruycker Rene     2.5     0-1    Meignen Gaetan       4.5
Tafel:  6 Kruze Tim            2.5     -    Cattoir Harry        4.0

Ronde 9: 23/03/2019
Tafel:  1 Cattoir Harry        4.0     0-1    Baekelandt Els       5.5
Tafel:  2 Meignen Gaetan       4.5      -     Kruze Tim            2.5
Tafel:  3 Vlaeminck Frank      0.0      -     De Bruycker Rene     2.5
Tafel:  4 Ninclaus Wouter      3.5      -     Van Dorpe Filip      1.5
Tafel:  5 Speybroeck Eric      4.0      -     Robbe Guus           5.5
Tafel:  6 Luderer Steven       5.5      -     Deloof Koen          4.0

Ronde 10: 13/04/2019
Tafel:  1 Baekelandt Els       5.5      -     Deloof Koen          4.0
Tafel:  2 Robbe Guus           5.5      -     Luderer Steven       5.5
Tafel:  3 Van Dorpe Filip      1.5      -     Speybroeck Eric      4.0
Tafel:  4 De Bruycker Rene     2.5      -     Ninclaus Wouter      3.5
Tafel:  5 Kruze Tim            2.5   0ff-0ff  Vlaeminck Frank      0.0
Tafel:  6 Cattoir Harry        4.0      -     Meignen Gaetan       4.5

Ronde 11: 04/05/2019
Tafel:  1 Meignen Gaetan       4.5      -     Baekelandt Els       5.5
Tafel:  2 Vlaeminck Frank      0.0      -     Cattoir Harry        4.0
Tafel:  3 Ninclaus Wouter      3.5      -     Kruze Tim            2.5
Tafel:  4 Speybroeck Eric      4.0      -     De Bruycker Rene     2.5
Tafel:  5 Luderer Steven       5.5      -     Van Dorpe Filip      1.5
Tafel:  6 Deloof Koen          4.0      -     Robbe Guus           5.5