Koninklijke Gentse Schaakkring Ruy Lopez
KGSRL


Clubkampioenschap 2018-2019


B-reeks
Arbiter: Marc VanSon - Hulparbiter: Emilien Petit
Speeltempo: 90 min/40 zetten + 30 min met incr. 30" vanaf de 1ste zet

Naam Voornaam    Geslacht  Elo  Clubnaam       #Part. PtnTot.
Luderer Steven   M         1754 KGSRL Gent      4     4.0
Ninclaus Wouter  M         1663 KGSRL Gent      4     3.5
Meignen Gaetan   M         1707 KGSRL Gent      5     3.0
Speybroeck Eric  M         1699 KGSRL Gent      3     3.0
Robbe Guus       M         1638 KGSRL Gent      3     2.5
Baekelandt Els   F         1602 KGSRL Gent      4     2.5
Deloof Koen      M         1718 KGSRL Gent      3     2.0
Cattoir Harry    M         1624 KGSRL Gent      4     1.5
Kruze Tim        M         1739 KGSRL Gent      3     1.5
De Bruycker Rene M         1550 KGSRL Gent      5     1.5
Van Dorpe Filip  M         1563 KGSRL Gent      3     0.0
Vlaeminck Frank  M         1577 KGSRL Gent      1     0.0

04/11/18: Frank Vlaeminck geeft algemeen forfait wegens medische redenen. 

Ronde 1: 13/10/2018
Tafel:  1 Robbe Guus           2.5     1-0    Baekelandt Els       2.5
Tafel:  2 Van Dorpe Filip      0.0      -     Deloof Koen          2.0
Tafel:  3 De Bruycker Rene     1.5     0-1    Luderer Steven       4.0
Tafel:  4 Kruze Tim            1.5      -     Speybroeck Eric      3.0
Tafel:  5 Cattoir Harry        1.5     -    Ninclaus Wouter      3.5
Tafel:  6 Meignen Gaetan       3.0     1-0    Vlaeminck Frank      0.0

Ronde 2: 03/11/2018
Tafel:  1 Baekelandt Els       2.5   1ff-0    Vlaeminck Frank      0.0
Tafel:  2 Ninclaus Wouter      3.5     1-0    Meignen Gaetan       3.0
Tafel:  3 Speybroeck Eric      3.0     1-0    Cattoir Harry        1.5
Tafel:  4 Luderer Steven       4.0     1-0    Kruze Tim            1.5
Tafel:  5 Deloof Koen          2.0     1-0    De Bruycker Rene     1.5
Tafel:  6 Robbe Guus           2.5      -     Van Dorpe Filip      0.0

Ronde 3: 24/11/2018
Tafel:  1 Van Dorpe Filip      0.0     0-1    Baekelandt Els       2.5
Tafel:  2 De Bruycker Rene     1.5     0-1    Robbe Guus           2.5
Tafel:  3 Kruze Tim            1.5      -     Deloof Koen          2.0
Tafel:  4 Cattoir Harry        1.5     1-0    Luderer Steven       4.0
Tafel:  5 Meignen Gaetan       3.0     1-0    Speybroeck Eric      3.0
Tafel:  6 Vlaeminck Frank      0.0     0-1ff  Ninclaus Wouter      3.5

Ronde 4: 08/12/2018
Tafel:  1 Baekelandt Els       2.5     0-1    Ninclaus Wouter      3.5
Tafel:  2 Speybroeck Eric      3.0   1ff-0    Vlaeminck Frank      0.0
Tafel:  3 Luderer Steven       4.0     1-0    Meignen Gaetan       3.0
Tafel:  4 Deloof Koen          2.0     1-0    Cattoir Harry        1.5
Tafel:  5 Robbe Guus           2.5     -    Kruze Tim            1.5
Tafel:  6 Van Dorpe Filip      0.0     0-1    De Bruycker Rene     1.5

Ronde 5: 12/01/2019
Tafel:  1 De Bruycker Rene     1.5     -    Baekelandt Els       2.5
Tafel:  2 Kruze Tim            1.5     1-0    Van Dorpe Filip      0.0
Tafel:  3 Cattoir Harry        1.5      -     Robbe Guus           2.5
Tafel:  4 Meignen Gaetan       3.0     1-0    Deloof Koen          2.0
Tafel:  5 Vlaeminck Frank      0.0     0-1ff  Luderer Steven       4.0
Tafel:  6 Ninclaus Wouter      3.5     0-1    Speybroeck Eric      3.0

Ronde 6: 26/01/2019
Tafel:  1 Baekelandt Els       2.5      -     Speybroeck Eric      3.0
Tafel:  2 Luderer Steven       4.0      -     Ninclaus Wouter      3.5
Tafel:  3 Deloof Koen          2.0      -     Vlaeminck Frank      0.0
Tafel:  4 Robbe Guus           2.5      -     Meignen Gaetan       3.0
Tafel:  5 Van Dorpe Filip      0.0      -     Cattoir Harry        1.5
Tafel:  6 De Bruycker Rene     1.5      -     Kruze Tim            1.5

Ronde 7: 16/02/2019
Tafel:  1 Kruze Tim            1.5      -     Baekelandt Els       2.5
Tafel:  2 Cattoir Harry        1.5      -     De Bruycker Rene     1.5
Tafel:  3 Meignen Gaetan       3.0      -     Van Dorpe Filip      0.0
Tafel:  4 Vlaeminck Frank      0.0      -     Robbe Guus           2.5
Tafel:  5 Ninclaus Wouter      3.5      -     Deloof Koen          2.0
Tafel:  6 Speybroeck Eric      3.0      -     Luderer Steven       4.0

Ronde 8: 02/03/2019
Tafel:  1 Baekelandt Els       2.5      -     Luderer Steven       4.0
Tafel:  2 Deloof Koen          2.0      -     Speybroeck Eric      3.0
Tafel:  3 Robbe Guus           2.5      -     Ninclaus Wouter      3.5
Tafel:  4 Van Dorpe Filip      0.0      -     Vlaeminck Frank      0.0
Tafel:  5 De Bruycker Rene     1.5      -     Meignen Gaetan       3.0
Tafel:  6 Kruze Tim            1.5      -     Cattoir Harry        1.5

Ronde 9: 23/03/2019
Tafel:  1 Cattoir Harry        1.5      -     Baekelandt Els       2.5
Tafel:  2 Meignen Gaetan       3.0      -     Kruze Tim            1.5
Tafel:  3 Vlaeminck Frank      0.0      -     De Bruycker Rene     1.5
Tafel:  4 Ninclaus Wouter      3.5      -     Van Dorpe Filip      0.0
Tafel:  5 Speybroeck Eric      3.0      -     Robbe Guus           2.5
Tafel:  6 Luderer Steven       4.0      -     Deloof Koen          2.0

Ronde 10: 13/04/2019
Tafel:  1 Baekelandt Els       2.5      -     Deloof Koen          2.0
Tafel:  2 Robbe Guus           2.5      -     Luderer Steven       4.0
Tafel:  3 Van Dorpe Filip      0.0      -     Speybroeck Eric      3.0
Tafel:  4 De Bruycker Rene     1.5      -     Ninclaus Wouter      3.5
Tafel:  5 Kruze Tim            1.5      -     Vlaeminck Frank      0.0
Tafel:  6 Cattoir Harry        1.5      -     Meignen Gaetan       3.0

Ronde 11: 04/05/2019
Tafel:  1 Meignen Gaetan       3.0      -     Baekelandt Els       2.5
Tafel:  2 Vlaeminck Frank      0.0      -     Cattoir Harry        1.5
Tafel:  3 Ninclaus Wouter      3.5      -     Kruze Tim            1.5
Tafel:  4 Speybroeck Eric      3.0      -     De Bruycker Rene     1.5
Tafel:  5 Luderer Steven       4.0      -     Van Dorpe Filip      0.0
Tafel:  6 Deloof Koen          2.0      -     Robbe Guus           2.5