Koninklijke Gentse Schaakkring Ruy Lopez
KGSRL


Clubkampioenschap 2018-2019


B-reeks
Arbiter: Marc VanSon - Hulparbiter: Emilien Petit
Speeltempo: 90 min/40 zetten + 30 min met incr. 30" vanaf de 1ste zet

Naam Voornaam    Geslacht  Elo  Clubnaam       #Part. PtnTot.
Deloof Koen      M         1718 KGSRL Gent      2     2.0
Luderer Steven   M         1754 KGSRL Gent      2     2.0
Robbe Guus       M         1638 KGSRL Gent      1     1.0
Baekelandt Els   F         1602 KGSRL Gent      1     1.0
Meignen Gaetan   M         1707 KGSRL Gent      1     1.0
Speybroeck Eric  M         1699 KGSRL Gent      1     1.0
Cattoir Harry    M         1624 KGSRL Gent      3     0.5
Ninclaus Wouter  M         1663 KGSRL Gent      1     0.5
Van Dorpe Filip  M         1563 KGSRL Gent      0     0.0
De Bruycker Rene M         1550 KGSRL Gent      2     0.0
Kruze Tim        M         1739 KGSRL Gent      1     0.0
Vlaeminck Frank  M         1577 KGSRL Gent      1     0.0

04/11/18: Frank Vlaeminck geeft algemeen forfait wegens medische redenen.

Ronde 1: 13/10/2018
Tafel:  1 Robbe Guus        1638     1-0    Baekelandt Els    1602
Tafel:  2 Van Dorpe Filip   1563      -     Deloof Koen       1718
Tafel:  3 De Bruycker Rene  1550     0-1    Luderer Steven    1754
Tafel:  4 Kruze Tim         1739      -     Speybroeck Eric   1699
Tafel:  5 Cattoir Harry     1624     -    Ninclaus Wouter   1663
Tafel:  6 Meignen Gaetan    1707     1-0    Vlaeminck Frank   1577

Ronde 2: 03/11/2018
Tafel:  1 Baekelandt Els    1602   1ff-0    Vlaeminck Frank   1577
Tafel:  2 Ninclaus Wouter   1663      -     Meignen Gaetan    1707
Tafel:  3 Speybroeck Eric   1699     1-0    Cattoir Harry     1624
Tafel:  4 Luderer Steven    1754     1-0    Kruze Tim         1739
Tafel:  5 Deloof Koen       1718     1-0    De Bruycker Rene  1550
Tafel:  6 Robbe Guus        1638      -     Van Dorpe Filip   1563


Ronde 3: 24/11/2018
Tafel:  1 Van Dorpe Filip   1563      -     Baekelandt Els    1602
Tafel:  2 De Bruycker Rene  1550      -     Robbe Guus        1638
Tafel:  3 Kruze Tim         1739      -     Deloof Koen       1718
Tafel:  4 Cattoir Harry     1624      -     Luderer Steven    1754
Tafel:  5 Meignen Gaetan    1707      -     Speybroeck Eric   1699
Tafel:  6 Vlaeminck Frank   1577      -     Ninclaus Wouter   1663

Ronde 4: 08/12/2018
Tafel:  1 Baekelandt Els    1602      -     Ninclaus Wouter   1663
Tafel:  2 Speybroeck Eric   1699      -     Vlaeminck Frank   1577
Tafel:  3 Luderer Steven    1754      -     Meignen Gaetan    1707
Tafel:  4 Deloof Koen       1718     1-0    Cattoir Harry     1624
Tafel:  5 Robbe Guus        1638      -     Kruze Tim         1739
Tafel:  6 Van Dorpe Filip   1563      -     De Bruycker Rene  1550

Ronde 5: 12/01/2019
Tafel:  1 De Bruycker Rene  1550      -     Baekelandt Els    1602
Tafel:  2 Kruze Tim         1739      -     Van Dorpe Filip   1563
Tafel:  3 Cattoir Harry     1624      -     Robbe Guus        1638
Tafel:  4 Meignen Gaetan    1707      -     Deloof Koen       1718
Tafel:  5 Vlaeminck Frank   1577      -     Luderer Steven    1754
Tafel:  6 Ninclaus Wouter   1663      -     Speybroeck Eric   1699

Ronde 6: 26/01/2019
Tafel:  1 Baekelandt Els    1602      -     Speybroeck Eric   1699
Tafel:  2 Luderer Steven    1754      -     Ninclaus Wouter   1663
Tafel:  3 Deloof Koen       1718      -     Vlaeminck Frank   1577
Tafel:  4 Robbe Guus        1638      -     Meignen Gaetan    1707
Tafel:  5 Van Dorpe Filip   1563      -     Cattoir Harry     1624
Tafel:  6 De Bruycker Rene  1550      -     Kruze Tim         1739

Ronde 7: 16/02/2019
Tafel:  1 Kruze Tim         1739      -     Baekelandt Els    1602
Tafel:  2 Cattoir Harry     1624      -     De Bruycker Rene  1550
Tafel:  3 Meignen Gaetan    1707      -     Van Dorpe Filip   1563
Tafel:  4 Vlaeminck Frank   1577      -     Robbe Guus        1638
Tafel:  5 Ninclaus Wouter   1663      -     Deloof Koen       1718
Tafel:  6 Speybroeck Eric   1699      -     Luderer Steven    1754

Ronde 8: 02/03/2019
Tafel:  1 Baekelandt Els    1602      -     Luderer Steven    1754
Tafel:  2 Deloof Koen       1718      -     Speybroeck Eric   1699
Tafel:  3 Robbe Guus        1638      -     Ninclaus Wouter   1663
Tafel:  4 Van Dorpe Filip   1563      -     Vlaeminck Frank   1577
Tafel:  5 De Bruycker Rene  1550      -     Meignen Gaetan    1707
Tafel:  6 Kruze Tim         1739      -     Cattoir Harry     1624

Ronde 9: 23/03/2019
Tafel:  1 Cattoir Harry     1624      -     Baekelandt Els    1602
Tafel:  2 Meignen Gaetan    1707      -     Kruze Tim         1739
Tafel:  3 Vlaeminck Frank   1577      -     De Bruycker Rene  1550
Tafel:  4 Ninclaus Wouter   1663      -     Van Dorpe Filip   1563
Tafel:  5 Speybroeck Eric   1699      -     Robbe Guus        1638
Tafel:  6 Luderer Steven    1754      -     Deloof Koen       1718

Ronde 10: 13/04/2019
Tafel:  1 Baekelandt Els    1602      -     Deloof Koen       1718
Tafel:  2 Robbe Guus        1638      -     Luderer Steven    1754
Tafel:  3 Van Dorpe Filip   1563      -     Speybroeck Eric   1699
Tafel:  4 De Bruycker Rene  1550      -     Ninclaus Wouter   1663
Tafel:  5 Kruze Tim         1739      -     Vlaeminck Frank   1577
Tafel:  6 Cattoir Harry     1624      -     Meignen Gaetan    1707

Ronde 11: 04/05/2019
Tafel:  1 Meignen Gaetan    1707      -     Baekelandt Els    1602
Tafel:  2 Vlaeminck Frank   1577      -     Cattoir Harry     1624
Tafel:  3 Ninclaus Wouter   1663      -     Kruze Tim         1739
Tafel:  4 Speybroeck Eric   1699      -     De Bruycker Rene  1550
Tafel:  5 Luderer Steven    1754      -     Van Dorpe Filip   1563
Tafel:  6 Deloof Koen       1718      -     Robbe Guus        1638