Koninklijke Gentse Schaakkring Ruy Lopez
KGSRL


Clubkampioenschap 2018-2019


E-reeks
Arbiter: Marc VanSon - Hulparbiter: Emilien Petit
Speeltempo: 90 min/40 zetten + 30 min met incr. 30" vanaf de 1ste zet


Naam Voornaam     Geslacht  Elo  Clubnaam       #Part. PtnTot.
Pynket Seppe      M            0 KGSRL Gent      2     1.5
Coppens Nico      M         1092 KGSRL Gent      2     1.0
Musabayev Maxim   M            0 Mercatel        1     1.0
Pannecoucke Marc  M         1206 KGSRL Gent      2     1.0
Vincent Albert    M         1237 KGSRL Gent      1     1.0
Lippens Leon      M         1175 KGSRL Gent      1     1.0
Phlips Daan       M         1331 KGSRL Gent      1     1.0
Vanduyfhuys Ilja  M         1150 KGSRL Gent      2     1.0
Klijsen Yvonne    F         1210 KGSRL Gent      2     0.5
Roels Robert      M         1150 KGSRL Gent      2     0.5
Burgdorffer Anton M         1278 KGSRL Gent      2     0.5
Erauw Willem      M         1139 KGSRL Gent      2     0.0

Ronde 1: 13/10/2018
Tafel:  1 Lippens Leon       1175     1-0    Klijsen Yvonne     1210
Tafel:  2 Musabayev Maxim       0     1-0    Coppens Nico       1092
Tafel:  3 Vanduyfhuys Ilja   1150     1-0    Erauw Willem       1139
Tafel:  4 Phlips Daan        1331      -     Vincent Albert     1237
Tafel:  5 Burgdorffer Anton  1278     -    Pannecoucke Marc   1206
Tafel:  6 Pynket Seppe          0     1-0    Roels Robert       1150

Ronde 2: 03/11/2018
Tafel:  1 Klijsen Yvonne     1210     -    Roels Robert       1150
Tafel:  2 Pannecoucke Marc   1206     -    Pynket Seppe          0
Tafel:  3 Vincent Albert     1237     1-0    Burgdorffer Anton  1278
Tafel:  4 Erauw Willem       1139     0-1    Phlips Daan        1331
Tafel:  5 Coppens Nico       1092     1-0    Vanduyfhuys Ilja   1150
Tafel:  6 Lippens Leon       1175      -     Musabayev Maxim       0

Ronde 3: 24/11/2018
Tafel:  1 Musabayev Maxim       0      -     Klijsen Yvonne     1210
Tafel:  2 Vanduyfhuys Ilja   1150      -     Lippens Leon       1175
Tafel:  3 Phlips Daan        1331      -     Coppens Nico       1092
Tafel:  4 Burgdorffer Anton  1278      -     Erauw Willem       1139
Tafel:  5 Pynket Seppe          0      -     Vincent Albert     1237
Tafel:  6 Roels Robert       1150      -     Pannecoucke Marc   1206

Ronde 4: 08/12/2018
Tafel:  1 Klijsen Yvonne     1210      -     Pannecoucke Marc   1206
Tafel:  2 Vincent Albert     1237      -     Roels Robert       1150
Tafel:  3 Erauw Willem       1139      -     Pynket Seppe          0
Tafel:  4 Coppens Nico       1092      -     Burgdorffer Anton  1278
Tafel:  5 Lippens Leon       1175      -     Phlips Daan        1331
Tafel:  6 Musabayev Maxim       0      -     Vanduyfhuys Ilja   1150

Ronde 5: 12/01/2019
Tafel:  1 Vanduyfhuys Ilja   1150      -     Klijsen Yvonne     1210
Tafel:  2 Phlips Daan        1331      -     Musabayev Maxim       0
Tafel:  3 Burgdorffer Anton  1278      -     Lippens Leon       1175
Tafel:  4 Pynket Seppe          0      -     Coppens Nico       1092
Tafel:  5 Roels Robert       1150      -     Erauw Willem       1139
Tafel:  6 Pannecoucke Marc   1206      -     Vincent Albert     1237

Ronde 6: 26/01/2019
Tafel:  1 Klijsen Yvonne     1210      -     Vincent Albert     1237
Tafel:  2 Erauw Willem       1139      -     Pannecoucke Marc   1206
Tafel:  3 Coppens Nico       1092      -     Roels Robert       1150
Tafel:  4 Lippens Leon       1175      -     Pynket Seppe          0
Tafel:  5 Musabayev Maxim       0      -     Burgdorffer Anton  1278
Tafel:  6 Vanduyfhuys Ilja   1150      -     Phlips Daan        1331

Ronde 7: 16/02/2019
Tafel:  1 Phlips Daan        1331      -     Klijsen Yvonne     1210
Tafel:  2 Burgdorffer Anton  1278      -     Vanduyfhuys Ilja   1150
Tafel:  3 Pynket Seppe          0      -     Musabayev Maxim       0
Tafel:  4 Roels Robert       1150      -     Lippens Leon       1175
Tafel:  5 Pannecoucke Marc   1206      -     Coppens Nico       1092
Tafel:  6 Vincent Albert     1237      -     Erauw Willem       1139

Ronde 8: 02/03/2019
Tafel:  1 Klijsen Yvonne     1210      -     Erauw Willem       1139
Tafel:  2 Coppens Nico       1092      -     Vincent Albert     1237
Tafel:  3 Lippens Leon       1175      -     Pannecoucke Marc   1206
Tafel:  4 Musabayev Maxim       0      -     Roels Robert       1150
Tafel:  5 Vanduyfhuys Ilja   1150      -     Pynket Seppe          0
Tafel:  6 Phlips Daan        1331      -     Burgdorffer Anton  1278

Ronde 9: 23/03/2019
Tafel:  1 Burgdorffer Anton  1278      -     Klijsen Yvonne     1210
Tafel:  2 Pynket Seppe          0      -     Phlips Daan        1331
Tafel:  3 Roels Robert       1150      -     Vanduyfhuys Ilja   1150
Tafel:  4 Pannecoucke Marc   1206      -     Musabayev Maxim       0
Tafel:  5 Vincent Albert     1237      -     Lippens Leon       1175
Tafel:  6 Erauw Willem       1139      -     Coppens Nico       1092

Ronde 10: 13/04/2019
Tafel:  1 Klijsen Yvonne     1210      -     Coppens Nico       1092
Tafel:  2 Lippens Leon       1175      -     Erauw Willem       1139
Tafel:  3 Musabayev Maxim       0      -     Vincent Albert     1237
Tafel:  4 Vanduyfhuys Ilja   1150      -     Pannecoucke Marc   1206
Tafel:  5 Phlips Daan        1331      -     Roels Robert       1150
Tafel:  6 Burgdorffer Anton  1278      -     Pynket Seppe          0

Ronde 11: 04/05/2019
Tafel:  1 Pynket Seppe          0      -     Klijsen Yvonne     1210
Tafel:  2 Roels Robert       1150      -     Burgdorffer Anton  1278
Tafel:  3 Pannecoucke Marc   1206      -     Phlips Daan        1331
Tafel:  4 Vincent Albert     1237      -     Vanduyfhuys Ilja   1150
Tafel:  5 Erauw Willem       1139      -     Musabayev Maxim       0
Tafel:  6 Coppens Nico       1092      -     Lippens Leon       1175