Koninklijke Gentse Schaakkring Ruy Lopez
KGSRL


Clubkampioenschap 2018-2019


F-reeks
Arbiter: Marc VanSon - Hulparbiter: Emilien Petit
Speeltempo: 90 min/40 zetten + 30 min met incr. 30" vanaf de 1ste zet

N     Naam                  ELO V/M  Club       Ptn  P
01    Dewulf Bram             0  M   KGSRL Gent 5.0  5
02    Van Parys Dago          0  M   KGSRL Gent 4.0  5
03    De Smet Ciaran          0  M   KGSRL Gent 3.5  5
04    Sypre Sabine            0  M   KGSRL Gent 3.0  4
05    Pynket Jos              0  M   KGSRL Gent 2.5  4
06    Waegeman Willem         0  M   KGSRL Gent 2.0  4
07    Oeloeriu Lacramioara    0  V   KGSRL Gent 2.0  5
08    Oloeriu Cezar           0  M   KGSRL Gent 2.0  4
09    Vanson Jolien         996  V   KGSRL Gent 1.0  2
10    Vanson Lotte          909  V   KGSRL Gent 1.0  3
11    Xing Danil             0  M   KGSRL Gent 1.0  4
12    Ihm Thomas              0  M   KGSRL Gent 1.0  6
13    De Keyser Marc          0  M   KGSRL Gent 1.0  3
14 F  Angelet Benot          0  M   KGSRL Gent 0.0  0
15 F  Delaruelle Gilbert      0  M   KGSRL Gent 0.0  2
16 F  Caramin Maxime          0  M   KGSRL Gent 0.0  0

A = Afwezig
F = Forfait

04/11/18: Benot Angelet en Maxime Caramin worden uit toernooi genomen wegens 2 forfaits.
Omdat er nu maar 14 spelers overblijven is het mogelijk dat men 2 maal tegen dezelfde speler moet spelen, maar dan wel met omgekeerde kleur.


Ronde 1     13-10-2018
  1  Vanson Jolien        ( 1) - Van Parys Dago       ( 10)  1-0  
  2  Oeloeriu Lacramioara ( 9) - Vanson Lotte         (  2)  1-0  
  3  Waegeman Willem      ( 4) - Oloeriu Cezar        ( 11)  0-1  
  4  De Keyser Marc       (13) - Xing Danil          (  5)  1-0  
  5  De Smet Ciaran       ( 8) - Pynket Jos           (  6)  -  
  6  Ihm Thomas           ( 7) - Sypre Sabine         ( 15)  0-1  
  7  Delaruelle Gilbert   (12) - Dewulf Bram          ( 16)  0-1  
    Angelet Benot       (  3) -  Forfait      
    Caramin Maxime       ( 14) -  Forfait      

Ronde 2     03-11-2018
  1  De Keyser Marc       (13) - Vanson Jolien        (  1)  1-afg
  2  Dewulf Bram          (16) - Oeloeriu Lacramioara (  9)  1-0  
  3  Oloeriu Cezar        (11) - De Smet Ciaran       (  8)  0-1  
  4  Sypre Sabine         (15) - Waegeman Willem      (  4)  1-0  
  5  Pynket Jos           ( 6) - Ihm Thomas           (  7)  1-0  
  6  Vanson Lotte         ( 2) - Van Parys Dago       ( 10)  0-1  
  7  Xing Danil          ( 5) - Delaruelle Gilbert   ( 12)  1-0  
    Angelet Benot       (  3) -  Forfait      
    Caramin Maxime       ( 14) -  Forfait      

Ronde 3     24-11-2018
  1  Sypre Sabine         (15) - De Keyser Marc       ( 13)  1-0  
  2  Vanson Jolien        ( 1) - Dewulf Bram          ( 16)  0-1  
  3  Oeloeriu Lacramioara ( 9) - Pynket Jos           (  6)  0-1  
  4  De Smet Ciaran       ( 8) - Xing Danil          (  5)  1-0  
  5  Van Parys Dago       (10) - Delaruelle Gilbert   ( 12)  1-0ff
  6  Ihm Thomas           ( 7) - Oloeriu Cezar        ( 11)  1-0  
  7  Waegeman Willem      ( 4) - Vanson Lotte         (  2)  1-afg
    Angelet Benot       (  3) -  Forfait      
    Caramin Maxime       ( 14) -  Forfait      

Ronde 4     08-12-2018
  1  Dewulf Bram          (16) - Sypre Sabine         ( 15)  1-0  
  2  Pynket Jos           ( 6) - Vanson Jolien        (  1)  -1afg
  3  De Smet Ciaran       ( 8) - Ihm Thomas           (  7)  1-0  
  4  Van Parys Dago       (10) - De Keyser Marc       ( 13)  1-0  
  5  Xing Danil          ( 5) - Waegeman Willem      (  4)  0-1  
  6  Oloeriu Cezar        (11) - Oeloeriu Lacramioara (  9)  1-0  
  7  Vanson Lotte         ( 2) - Delaruelle Gilbert   ( 12)  1-0ff
    Angelet Benot       (  3) -  Forfait      
    Caramin Maxime       ( 14) -  Forfait      

Ronde 5     12-01-2019
  1  Dewulf Bram          (16) - De Smet Ciaran       (  8)  1-0  
  2  Van Parys Dago       (10) - Pynket Jos           (  6)  1-0  
  3  Vanson Jolien        ( 1) - Sypre Sabine         ( 15)  1-afg
  4  De Keyser Marc       (13) - Oloeriu Cezar        ( 11)  1-afg
  5  Waegeman Willem      ( 4) - Ihm Thomas           (  7)  1-0  
  6  Xing Danil          ( 5) - Vanson Lotte         (  2)  -1afg
  7  Delaruelle Gilbert   (12) - Oeloeriu Lacramioara (  9)  0-1ff
    Angelet Benot       (  3) -  Forfait      
    Caramin Maxime       ( 14) -  Forfait      

Ronde 6     26-01-2019
  1  Waegeman Willem      ( 4) - Dewulf Bram          ( 16)   -   
  2  Sypre Sabine         (15) - Van Parys Dago       ( 10)   -   
  3  De Smet Ciaran       ( 8) - Vanson Jolien        (  1)   -   
  4  Pynket Jos           ( 6) - De Keyser Marc       ( 13)   -   
  5  Vanson Lotte         ( 2) - Oloeriu Cezar        ( 11)   -   
  6  Oeloeriu Lacramioara ( 9) - Xing Danil          (  5)   -   
  7  Ihm Thomas           ( 7) -   1 bye
    Angelet Benot       (  3) -  Forfait      
    Caramin Maxime       ( 14) -  Forfait      
    Delaruelle Gilbert   ( 12) -  Forfait